ZÁPAS
10.03.20 | kvalifik. | Sergi Perez Contri | Xavier Gabarro | 6-1, 6-2 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
16.10.99, 24 Let
16.10.99, 24 Let
Sergi Perez Contri vs. Xavier Gabarro - Vzájemné zápasy
09.03.21 | 1. kolo kval. | Sergi Perez Contri | Xavier Gabarro | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 La | antuka |
10.03.20 | kvalifik. | Sergi Perez Contri | Xavier Gabarro | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Sergi Perez Contri form & Xavier Gabarro form
Sergi Perez Contri - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 7-61, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Oleksii Krutykh | 4-6, 6-2, 6-74 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Mirza Basic | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alejo Sanchez Quilez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Michalski | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Corentin Denolly | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 6-75, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Miguel Avendano Cadena | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Jesse Flores | 3-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Valencia - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 5-7, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Carlos Lopez Montagud | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Marcos Castro Fabra | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Aidan Mchugh | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Asier Civera Martinez | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Vilius Gaubas | 2-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Noah Regas Luis | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Todi Challenger - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Luca Potenza | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Pedro Rodenas | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Alejandro Garcia | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Xavier Gabarro - poslední zápasy
M15 Sabadell - antuka | ||||
26.09.22 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Bresciani | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Robin Mick Bucher | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Mataro - antuka | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Marc Ros Mesas | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Nil Boixader Roca | 6-75, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Chinmaya Dev Chauhan | 6-2, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Guillem Puentes Gabriel | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Eero Vasa | 6-4, 0-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
21.09.21 kvalifik. | vs. Kirill Mishkin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.21 1. kolo kval. | vs. Jesus Martinez Garcia | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Madrid - antuka | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Valentin Lapalu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.09.21 kvalifik. | vs. Emilien Voisin | 6-3, 6-77, 11-9 | detail zápasu | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Ervin Haris Eminefendic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Ruben Serrano Madrid | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Higinio Sanchis Melero | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Albert Roglan | 6-2, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Oliver Andersson | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Pedro Araujo | 7-5, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Otegui | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Las - antuka | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Daniel Rincon | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Sean Cuenin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Arthur Fils | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 La - antuka | ||||
09.03.21 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Antonio Prat | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
30.11.20 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Villena - antuka | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 3-6, 0-3 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
09.11.20 1. kolo kval. | vs. Lamine Ouahab | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Sergi Perez Contri | 1-6, 2-6 | detail zápasu |