ZÁPAS
16.05.21 | 1. kolo kval. | Seita Watanabe | Giovanni Agostinetto | 6-3, 6-3 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Japonsko
25.12.00, 23 Let
34 580 $
25.12.00, 23 Let
34 580 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
03.05.97, 26 Let
03.05.97, 26 Let
Seita Watanabe vs. Giovanni Agostinetto - Vzájemné zápasy
16.05.21 | 1. kolo kval. | Seita Watanabe | Giovanni Agostinetto | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Seita Watanabe form & Giovanni Agostinetto form
Seita Watanabe - poslední zápasy
M25 Hammamet - antuka | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Johan Nikles | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Marc Ros Mesas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.04.24 kvalifik. | vs. Hong-Lin Fu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Noah Perfetti | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Florent Bax | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Ivan Denisov | 4-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Ren Nakamura | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Hanyi Liu | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Yuki Mochizuki | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Duckhee Lee | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
22.12.23 2. kolo | vs. Shu Matsuoka | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
22.12.23 čtvrtfinále | vs. Masamichi Imamura | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Kalaburagi - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. David Pichler | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Rishi Reddy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Dhruv Hirpara | 6-2, 2-0, Dhruv Hirpara - skreč | detail zápasu | |
M25 Mumbai - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ryouga Kanno | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
15.09.23 2. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Yuta Kikuchi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Tatsuma Ito | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Astana - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Mykhailo Mossur | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Giovanni Agostinetto - poslední zápasy
M25 Hammamet - antuka | ||||
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Adam Panaras | 0-2, - Giovanni Agostinetto - skreč | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Ricard Rodolfo Garavi Yepez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Gilberto Ravasio | 4-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Chinmaya Dev Chauhan | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.04.24 kvalifik. | vs. Francesco Cano | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Marco Furlanetto | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Gregor Ramskogler | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Mokrov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 2-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Anseong - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Moobeen Kim | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Changwon - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Ji Hoon Son | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Artem Podorozhnyi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Umberto Giovannini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ryuichiro Nakano | 3-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Alexis Canter | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo D'Annibale | 6-2, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Kane Bonsach Ganley | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Luca Castagnola | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.12.22 2. kolo kval. | vs. Max Cunat | 2-6, 0-1, - Giovanni Agostinetto - skreč | detail zápasu | |
18.12.22 1. kolo kval. | vs. Jay Trip | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Jannik Opitz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Xian Yao Zhou | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
24.10.22 kvalifik. | vs. Stevan Popovic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Oliver Welch | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
23.10.22 2. kolo kval. | vs. Nuno Pinheiro | 7-64, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Tay - tvrdý | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Parth Aggarwal | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu |