ZÁPAS
13.02.22 | 2. kolo kval. | Sebastian Prechtel | Dominik Recek | 6-3, 6-2 | M15 Oberhaching | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
19.02.95, 29 Let
18 926 $
19.02.95, 29 Let
18 926 $
Sebastian Prechtel vs. Dominik Recek - Vzájemné zápasy
13.02.22 | 2. kolo kval. | Sebastian Prechtel | Dominik Recek | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Oberhaching | tvrdý I. |
Sebastian Prechtel form & Dominik Recek form
Sebastian Prechtel - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Paul Jubb | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Remy Bertola | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Franco Roncadelli | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Fernando Cavallo | 2-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Dax Donders | 6-3, 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Dean Thurner | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Gianmarco Ferrari | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Valerio Aboian | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Milan Drinic | 7-5, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Lukas Rosol | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Uslar - antuka | ||||
23.07.23 finále | vs. Stefan Popovic | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
22.07.23 semifinále | vs. Christoph Negritu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.07.23 čtvrtfinále | vs. John Sperle | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Jakub Nicod | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Store - antuka | ||||
22.06.23 1. kolo | vs. Sebastian Dominko | 5-7, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Luca Wiedenmann | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Josip Simundza | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Tim Heger | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
10.06.23 semifinále | vs. Alexander Zgirovsky | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Oleksandr Ovcharenko | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. David Pichler | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ivan Fomin | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Dominik Recek - poslední zápasy
M25 Pardubice - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Stepan Mruzek | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-2, 6-76, 10-5 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Lesa - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Martin Benes | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-5, 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Max Schoenhaus | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Louis Wessels | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Vincent Marysko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Milan Welte | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.07.23 kvalifik. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Kristian Janci | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Noah Thurner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Matyas Cerny | 3-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Elias Julian Werner | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Buehler | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.23 kvalifik. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Peetu Pohjola | 6-4, 0-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu |