ZÁPAS
15.03.22 | kvalifik. | Sebastian Gima | Filippo Giovannini | 6-1, 6-3 | M25 Rovinj | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Sebastian Gima | Filippo Giovannini | |
1. podání % | 20/40 (50%) | 56/71 (79%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/20 (85%) | 30/56 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/20 (60%) | 3/15 (20%) |
Vyhrané break-bally | 5/13 (38%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 38/71 (54%) | 11/40 (28%) |
Vyhrané body celkem | 67/111 (60%) | 44/111 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Filippo Giovannini | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sebastian Gima | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Filippo Giovannini | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sebastian Gima | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Filippo Giovannini | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Sebastian Gima | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Filippo Giovannini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Sebastian Gima | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Filippo Giovannini | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Sebastian Gima | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Filippo Giovannini | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sebastian Gima | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-3 | Filippo Giovannini | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sebastian Gima | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Filippo Giovannini | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sebastian Gima | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
14.02.99, 25 Let
14.02.99, 25 Let
Sebastian Gima vs. Filippo Giovannini - Vzájemné zápasy
15.03.22 | kvalifik. | Sebastian Gima | Filippo Giovannini | 6-1, 6-3 | detail zápasu | M25 Rovinj | antuka |
Sebastian Gima form & Filippo Giovannini form
Sebastian Gima - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Joel Schwaerzler | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Marco Miceli | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Joao Eduardo Schiessl | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Jan Hrazdil | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Dominik Kellovsky | 6-0, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Daniele Minighini | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Stijn Slump | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Jay Clarke | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.02.24 čtvrtfinále | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.24 2. kolo | vs. Noah Perfetti | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Leo Borg | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Cezar Cretu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.24 2. kolo | vs. Niccolo Baroni | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 3-6, 7-61 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
10.02.24 čtvrtfinále | vs. Clement Tabur | 5-7, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-4, 4-6, 7-64 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Nikolay Nedelchev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Yaroslav Demin | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Millen Hurrion | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Kevin Edengren | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Alexander Orlov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Arthur Gea | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Joel Schwaerzler | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Pierre Delage | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 5-7, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Christos Glavas | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Arthur Gea | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Ronetto Van Tilburg | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Daniele Rapagnetta | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Filippo Giovannini - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Pablo Trochu | 7-64, 0-6, 6-10 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Leon Formella | 7-64, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Kylian Collignon | 7-67, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Thomas Deschamps | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Ceuta - tvrdý | ||||
12.12.23 1. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Leo Matthysen | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Alberto Bronzetti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Stevan Popovic | 3-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Pijus Vaitiekunas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Ivo Vercik | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Teimuraz Gabashvili | 2-1, Teimuraz Gabashvili - skreč | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Sven Corbinais | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Pietro Marino | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lodovico Cattaneo | 6-1, 7-69 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Carlo Venturini | 7-5, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Max Benaim | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Federico Salomone | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Josef Vagner | 7-64, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Mikail Alimli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Pietri | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Paul Ender | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Bruno Oliveira | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Radhouane Kouni | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 2-6, 1-6 | detail zápasu |