ZÁPAS
25.11.20 | 1. kolo | Sebastian Gima | Aristotelis Thanos | 6-1, 6-0 | M15 Heraklion | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Sebastian Gima | Aristotelis Thanos | |
1. podání % | 21/41 (51%) | 25/54 (46%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/21 (86%) | 12/25 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/20 (55%) | 9/29 (31%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 33/54 (61%) | 12/41 (29%) |
Vyhrané body celkem | 62/95 (65%) | 33/95 (35%) |
Dvojchyby | 3 | 7 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Aristotelis Thanos | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sebastian Gima | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Aristotelis Thanos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sebastian Gima | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Aristotelis Thanos | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Sebastian Gima | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Aristotelis Thanos | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Sebastian Gima | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Aristotelis Thanos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sebastian Gima | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Aristotelis Thanos | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sebastian Gima | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Aristotelis Thanos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Grécko
07.04.01, 22 Let
27 401 $
07.04.01, 22 Let
27 401 $
Sebastian Gima vs. Aristotelis Thanos - Vzájemné zápasy
25.11.20 | 1. kolo | Sebastian Gima | Aristotelis Thanos | 6-1, 6-0 | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
Sebastian Gima form & Aristotelis Thanos form
Sebastian Gima - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Joel Schwaerzler | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Marco Miceli | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Joao Eduardo Schiessl | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Jan Hrazdil | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Dominik Kellovsky | 6-0, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Daniele Minighini | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Stijn Slump | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Jay Clarke | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.02.24 čtvrtfinále | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.24 2. kolo | vs. Noah Perfetti | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Leo Borg | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Niccolo Baroni | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Cezar Cretu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 3-6, 7-61 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
10.02.24 čtvrtfinále | vs. Clement Tabur | 5-7, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-4, 4-6, 7-64 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Nikolay Nedelchev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Yaroslav Demin | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Millen Hurrion | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Kevin Edengren | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Alexander Orlov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Arthur Gea | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Joel Schwaerzler | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Pierre Delage | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 5-7, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Christos Glavas | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Arthur Gea | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Ronetto Van Tilburg | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Daniele Rapagnetta | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Aristotelis Thanos - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Edas Butvilas | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Ioannis Xilas | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Samuele Pieri | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Orel Kimhi | 3-6, 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Lorenzo Sciahbasi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Nicholas David Ionel | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 East - tvrdý I. | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Eliot Spizzirri | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Braden Shick | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Mitchell Harper | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Mikhail Gorokhov | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Oscar Lacides | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Joris Moret | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 6-76, 6-710 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Youssef Labbene | 6-0, 3-1, Youssef Labbene - skreč | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Rocco Piatti | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Ibrahim Snoussi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Felipe Virgili Berini | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Romain Faucon | 6-3, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Walid Ahouda | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Nathan Mao | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Menelaos Efstathiou | 7-68, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Antonio Matteo Iaquinto | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Tuncay Duran | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Saveliy Ivanov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Marc Antoine Gaillard | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Adam Heinonen | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Ivanov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Peter Benjamin Privara | 4-6, 2-6 | detail zápasu |