ZÁPAS
14.10.21 | 2. kolo | Savva Polukhin | Francesco Maestrelli | 6-1, 6-3 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Savva Polukhin | Francesco Maestrelli | |
1. podání % | 27/50 (54%) | 25/48 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/27 (78%) | 15/25 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/23 (52%) | 8/23 (35%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 25/48 (52%) | 17/50 (34%) |
Vyhrané body celkem | 58/98 (59%) | 40/98 (41%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Savva Polukhin | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Francesco Maestrelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Savva Polukhin | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Francesco Maestrelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Savva Polukhin | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Francesco Maestrelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Savva Polukhin | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Francesco Maestrelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Savva Polukhin | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Francesco Maestrelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Savva Polukhin | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Francesco Maestrelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Savva Polukhin | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Francesco Maestrelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Savva Polukhin | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Francesco Maestrelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Savva Polukhin vs. Francesco Maestrelli - Vzájemné zápasy
14.10.21 | 2. kolo | Savva Polukhin | Francesco Maestrelli | 6-1, 6-3 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Savva Polukhin form & Francesco Maestrelli form
Savva Polukhin - poslední zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Konstantin Zhzhenov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Rafael Giotis | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Gola | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Stefan Popovic | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Matthias Ujvary | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Dinko Dinev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Derin Can Atacan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Tristan Berard | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Ilya Filichev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Timofei Derepasko | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Alexander Donski | 6-2, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.12.22 semifinále | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.12.22 2. kolo | vs. Oscar Moraing | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.12.22 čtvrtfinále | vs. Aleksandr Braynin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.12.22 1. kolo | vs. Andrea Fiorentini | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.22 finále | vs. Ilya Snitari | 7-5, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.12.22 semifinále | vs. Fabrizio Andaloro | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.12.22 čtvrtfinále | vs. Oleg Prihodko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.12.22 2. kolo | vs. Deney Wassermann | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.12.22 1. kolo | vs. Joseph White | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.11.22 2. kolo | vs. Louis Wessels | 6-0, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.22 1. kolo | vs. Denys Klok | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Daniel Michalski | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.11.22 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.10.22 semifinále | vs. Bruno Kuzuhara | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Francesco Maestrelli - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Marco Cecchinato | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Chun Hsin Tseng | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Daniel Michalski | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Attila Boros | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Massimo Giunta | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Matteo Gigante | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Martin Damm | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Paul Jubb | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Calvin Hemery | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Luca Nardi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Otto Virtanen | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 6-74, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Mark Lajal | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Ivan Liutarevich | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 7-610, 6-4 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Jack Draper | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Marius Copil | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Federico Coria | 4-6, 2-6 | detail zápasu |