ZÁPAS
21.03.21 | 1. kolo kval. | Mukund Sasikumar | Giacomo Revelli | 6-4, 6-1 | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
23.01.02, 22 Let
23.01.02, 22 Let
Mukund Sasikumar vs. Giacomo Revelli - Vzájemné zápasy
21.03.21 | 1. kolo kval. | Mukund Sasikumar | Giacomo Revelli | 6-4, 6-1 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Mukund Sasikumar form & Giacomo Revelli form
Mukund Sasikumar - poslední zápasy
M15 Chandigarh - tvrdý | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Khumoun Sultanov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Bang Shuo Yin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Madhwin Kamath | 6-2, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Kabir Hans | 7-62, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 New - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Karan Singh | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Adam Walton | - | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Felix Gill | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Federico Gaio | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Dalibor Svrcina | 7-66, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Moez Echargui | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Chennai - tvrdý | ||||
28.01.24 finále | vs. Bernard Tomic | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Jelle Sels | 6-0, 2-0, Jelle Sels - skreč | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Alexey Zakharov | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Dominik Palan | 5-7, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Bhopal - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. David Pichler | 7-65, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mandya - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Jelle Sels | 6-2, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Kabir Hans | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Max Hans Rehberg | 6-79, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Edas Butvilas | 6-3, 6-74, 6-1 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Joao Sousa | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Stuart Parker | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Nikita Ianin | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Jacopo Bilardo | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Giacomo Revelli - poslední zápasy
M15 Madrid - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Xavi Matas Ortega | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Pablo Manzano Lapuerta | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Asier Civera Martinez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Dominic Ducariu | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Dmytro Shirokyi | 6-0, 4-0, Dmytro Shirokyi - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Filippo Speziali | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Vardan Manukyan | 4-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 3-6, 6-3, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Vilius Gaubas | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 7-62, 3-0, Oscar Jose Gutierrez - skreč | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 7-5, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Asier Civera Martinez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-3, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Alvaro Peiro Serrano | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Matteo Lavizzari | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Iannis Miletich | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Bruno Zarlenga | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Ivan Perez Martin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Javier Molino | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Masjuan Ginel | 3-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Iker Urribarrens Ramirez | 6-3, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Perez Martin | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Nicolas Herrero | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Iannis Miletich | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Guerrero Alvarez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Iker Urribarrens Ramirez | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Jaime Caldes | 0-6, 1-6 | detail zápasu |