ZÁPAS
06.03.23 | 2. kolo kval. | Sasa Markovic | Niklas Waldner | 7-67, 7-60 | M15 Porec | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Sasa Markovic | Niklas Waldner | |
1. podání % | 61/88 (69%) | 54/91 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 44/61 (72%) | 37/54 (69%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/27 (48%) | 17/37 (46%) |
Vyhrané break-bally | 2/6 (33%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 37/91 (41%) | 31/88 (35%) |
Vyhrané body celkem | 94/179 (53%) | 85/179 (47%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esa | 1 | 5 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Niklas Waldner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sasa Markovic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Niklas Waldner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sasa Markovic | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Niklas Waldner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sasa Markovic | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Niklas Waldner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sasa Markovic | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Niklas Waldner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
5-5 | Niklas Waldner | |
0-0, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sasa Markovic | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Niklas Waldner | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5, 6-6, 6-7, 7-7, 8-7 | ||
7-67 |
2 | ||
Sasa Markovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Niklas Waldner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sasa Markovic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Niklas Waldner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sasa Markovic | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Niklas Waldner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sasa Markovic | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Niklas Waldner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sasa Markovic | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Niklas Waldner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Sasa Markovic | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Niklas Waldner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sasa Markovic | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0 | ||
7-60 |
Srbsko
21.11.05, 18 Let
21.11.05, 18 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
20.09.01, 22 Let
20.09.01, 22 Let
Sasa Markovic vs. Niklas Waldner - Vzájemné zápasy
06.03.23 | 2. kolo kval. | Sasa Markovic | Niklas Waldner | 7-67, 7-60 | detail zápasu | M15 Porec | antuka |
Sasa Markovic form & Niklas Waldner form
Sasa Markovic - poslední zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Marco Furlanetto | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. S Mert Ozdemir | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Grigory Kuklin | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jan Neuburger Higby | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Artem Podorozhnyi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Davide Guerra | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Alex Knaff | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Noah Merre | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Evangelos Kypriotis | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Glauco Pinheiro Da Cruz Junior | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Arthur Gea | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 kvalifik. | vs. Andreas Loizas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Jera Staley | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Paulo Knippling | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Arthur Gea | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Sergis Kyratzis | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Younes Lalami Laaroussi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Federico Garbero | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gianluca Coloma-Heck | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
28.09.23 1. kolo | vs. Jaka Protic Zakelj | 4-6, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Obrad Markovski | 6-2, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Yuquan Jin | 6-4, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Peter Fajta | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Aleksa Pisaric | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Matic Dimic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Kristijan Juhas | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Luka Petrovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Niklas Waldner - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Sven Corbinais | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Stefan Frljanic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Pietro Pampanin | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Francesco Paschetto | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Samir Mustafin | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Romain Faucon | 2-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Breno Rossetto Urvaneja | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Liam Delicata | 5-7, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Michael Zhu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Matteo Fondriest | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Konstantin Zhzhenov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Frederic Schlossmann | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Laelson Rodrigues | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Thiemo de Bakker | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Harold Van Raemdonck | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Rishabdev Raman | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 6-4, 3-6, 13-11 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Ivo Vercik | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Alexandar Balj | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Miguel Garcia | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Laelson Rodrigues | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Moroder | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Aleksandr Lobanov | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Loan Lestir | 1-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Stefano Liokossis | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Cardinaud | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Clement Deleersnyder | 3-6, 1-6 | detail zápasu |