ZÁPAS
16.09.20 | 1. kolo | Sarp Agabigun | Daniil Savelev | 3-6, 6-3, 6-3 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
1-1 | Daniil Savelev | |
0-0 | ||
Sarp Agabigun | 1-2 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Daniil Savelev | |
0-0 | ||
Sarp Agabigun | 2-3 | |
0-0, 30-0 | ||
3-3 | Daniil Savelev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40 | ||
Sarp Agabigun | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40[BP] | ||
3-5 | Daniil Savelev | |
0-0 | ||
3-6 |
2 | ||
Sarp Agabigun | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30 | ||
1-0 | Daniil Savelev | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Sarp Agabigun | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Daniil Savelev | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Sarp Agabigun | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Daniil Savelev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Sarp Agabigun | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Daniil Savelev | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 40-40, 40-A | ||
Sarp Agabigun | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Daniil Savelev | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-40 | ||
Sarp Agabigun | 0-1 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
1-1 | Daniil Savelev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Sarp Agabigun | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Daniil Savelev | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Sarp Agabigun | 3-2 | |
0-0, 30-0 | ||
4-2 | Daniil Savelev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30 | ||
Sarp Agabigun | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30 | ||
5-3 | Daniil Savelev | |
0-0 | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
28.12.00, 23 Let
28.12.00, 23 Let
Sarp Agabigun vs. Daniil Savelev - Vzájemné zápasy
16.09.20 | 1. kolo | Sarp Agabigun | Daniil Savelev | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Sarp Agabigun form & Daniil Savelev form
Sarp Agabigun - poslední zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Clement Chidekh | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Calin Manda | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 7-66, 7-66 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Timo Stodder | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 7-64, 3-3, Matyas Fuele - skreč | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Omni Kumar | 3-6, 7-68, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bodrum - antuka | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Timofei Derepasko | 7-5, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 7-68, 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Adam Walton | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Alfredo Casso | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
31.03.23 čtvrtfinále | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
30.03.23 2. kolo | vs. Marek Gengel | 6-4, 2-6, 7-63 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Antalya Challenger - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.01.23 čtvrtfinále | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.23 2. kolo | vs. Koray Kirci | 0-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
13.01.23 1. kolo | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Ilya Snitari | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.12.22 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 0-6 | detail zápasu |
Daniil Savelev - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Norbert Marosik | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. S Mert Ozdemir | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ferdinand Kloesters | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Niklas Grunewald | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Dzhordzho Binda | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Mykhailo Mossur | 6-4, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Strahinja Cejovic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Dean Thurner | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Ammar Al-Shaikh | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 7-62, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Hady Habib | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-72, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Abdulmajeed Bukhari | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Carlos Giraldi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Federico Valle | 6-78, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Brazzaville - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Rishab Agarwal | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Sebastian Pino | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Brazzaville - tvrdý | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Calvin Hemery | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Tobias Sonne | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Tomislav Edward Papac | 7-62, 6-75, 8-10 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
20.06.23 2. kolo kval. | vs. Taketo Takamisawa | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Yurii Dzhavakian | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Jerall Yasin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Nakhon - tvrdý | ||||
12.06.23 kvalifik. | vs. Arslanbek Aitkulov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Songrit David Chanbubpha | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bodrum - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Kaya Arinc | 5-7, 1-6 | detail zápasu |