ZÁPAS
01.04.21 | 2. kolo | Santiago Rodriguez Taverna | Francisco Llanes | 6-4, 7-64 | M15 Villa | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Santiago Rodriguez Taverna | Francisco Llanes | |
1. podání % | 43/77 (56%) | 43/68 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 31/43 (72%) | 26/43 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 19/34 (56%) | 14/25 (56%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 28/68 (41%) | 27/77 (35%) |
Vyhrané body celkem | 78/145 (54%) | 67/145 (46%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Francisco Llanes | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Francisco Llanes | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Francisco Llanes | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Francisco Llanes | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Francisco Llanes | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Francisco Llanes | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Francisco Llanes | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Francisco Llanes | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Francisco Llanes | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Francisco Llanes | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Francisco Llanes | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Santiago Rodriguez Taverna | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Uruguay
16.04.02, 21 Let
16.04.02, 21 Let
Santiago Rodriguez Taverna vs. Francisco Llanes - Vzájemné zápasy
13.11.23 | kvalifik. | Santiago Rodriguez Taverna | Francisco Llanes | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Montevideo Challenger | antuka |
01.04.21 | 2. kolo | Santiago Rodriguez Taverna | Francisco Llanes | 6-4, 7-64 | detail zápasu | M15 Villa | antuka |
Santiago Rodriguez Taverna form & Francisco Llanes form
Santiago Rodriguez Taverna - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Zsombor Piros | 5-7, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gerald Melzer | 6-3, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Jules Marie | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 7-5, 2-6, 7-611 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Bagnis | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Marco Cecchinato | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 0-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 6-2, 3-6, 7-68 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Edoardo Lavagno | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Felix Gill | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 6-75, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
02.12.23 čtvrtfinále | vs. Aleksandar Kovacevic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 7-68, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Mateus Alves | 6-75, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Cristian Garin | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Francisco Llanes | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Hugo Dellien | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Francisco Llanes - poslední zápasy
Montevideo Challenger - antuka | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Pensacola - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Ryan Haviland | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | 0-6, 0-4, - Francisco Llanes - skreč | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Charles Minc | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Vasile Antonescu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Innsbruck - antuka | ||||
18.07.22 2. kolo kval. | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Grygorii Kysilov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bern - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.06.22 kvalifik. | vs. Yann Marti | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Arlon - antuka | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Duffel - antuka | ||||
13.06.22 kvalifik. | vs. Amaury Raynel | 2-6, 6-4, 1-10 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Natan D'Hulst | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cordoba - antuka | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.06.22 kvalifik. | vs. Mikel Martinez | 6-3, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Alan Postay | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Conor Gannon | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
20.05.22 čtvrtfinále | vs. Bruno Pujol Navarro | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
19.05.22 2. kolo | vs. Benjamin Denis Alarcon | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Denys Klok | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
11.05.22 1. kolo | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
10.05.22 kvalifik. | vs. Akram El Sallaly | 5-7, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Yanick Schneider | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
06.05.22 čtvrtfinále | vs. Fermin Tenti | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.05.22 2. kolo | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
04.05.22 1. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.05.22 kvalifik. | vs. Ren Nakamura | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Jordan Chiu | 6-3, 6-1 | detail zápasu |