ZÁPAS
22.05.18 | kvalifik. | Santiago De La Fuente | Francisco Aranguren | 6-1, 6-2 | Argentina F2 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
15.12.98, 25 Let
15.12.98, 25 Let
Santiago De La Fuente vs. Francisco Aranguren - Vzájemné zápasy
27.05.18 | 2. kolo kval. | Francisco Aranguren | Santiago De La Fuente | 6-74, 7-63, 6-2 | detail zápasu | Argentina F3 | antuka |
22.05.18 | kvalifik. | Santiago De La Fuente | Francisco Aranguren | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Argentina F2 | antuka |
Santiago De La Fuente form & Francisco Aranguren form
Santiago De La Fuente - poslední zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
22.03.24 2. kolo | vs. Franco Ribero | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Gustavo Ribeiro De Almeida | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Rosario - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
Coquimbo Challenger - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Jose Pereira | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Tomas Farjat | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Amador Salazar | 6-0, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Lujan - antuka | ||||
19.11.22 semifinále | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.11.22 čtvrtfinále | vs. Federico Agustin Gomez | 3-6, 7-65, 7-62 | detail zápasu | |
17.11.22 2. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.22 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cordoba - antuka | ||||
10.11.22 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.22 1. kolo | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Salta - antuka | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 6-0, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Mateo Del Pino | 6-0, 7-66 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
15.10.22 semifinále | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
14.10.22 čtvrtfinále | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
13.10.22 2. kolo | vs. Santiago Bramajo | 6-2, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
12.10.22 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
07.10.22 čtvrtfinále | vs. Igor Gimenez | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.22 2. kolo | vs. Tobia Grandinetti | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.22 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Villa Maria - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Cairo - antuka | ||||
09.09.22 čtvrtfinále | vs. Leonardo Aboian | 6-73, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.22 2. kolo | vs. Ilya Rudiukov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.22 1. kolo | vs. Lorenzo Rottoli | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Leo Borg | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Francisco Aranguren - poslední zápasy
M15 Cordoba - antuka | ||||
06.04.21 2. kolo kval. | vs. Facundo Arias Bisso | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Felipe De Dios | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Cristobal Castro | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Hurlingham - antuka | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 3-6, 6-0, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Mariano Navone | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Maldonado - antuka | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-5, 6-74, 6-73 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Gaston Erhardt | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Ezequiel Simonit | 3-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Junin - antuka | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.19 kvalifik. | vs. Franco Roncadelli | 6-4, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Mateo Berne | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Luini | 0-2, - Francisco Aranguren - skreč | detail zápasu | |
M15 La - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Felipe Santamaria | 6-1, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Ramiro Pioli Tizon | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Argentina F6 - antuka | ||||
17.09.18 2. kolo kval. | vs. Alan Postay | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Guillermo Aracena | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Argentina F5 - antuka | ||||
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
Argentina F4 - antuka | ||||
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Cenoz | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Argentina F3 - antuka | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.05.18 kvalifik. | vs. Ignacio Cuzzani | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Santiago De La Fuente | 6-74, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Patricio Gabriel Manzotti | 6-1, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
Argentina F2 - antuka | ||||
22.05.18 kvalifik. | vs. Santiago De La Fuente | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.18 2. kolo kval. | vs. Fermin Tenti | 7-67, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Martin Groppo | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Argentina F1 - antuka | ||||
14.05.18 2. kolo kval. | vs. Gaston Tonello | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Alan Astudillo | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Argentina F12 - antuka | ||||
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Francisco Comesana | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Argentina F11 - antuka | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Marcos Castares | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Argentina F10 - antuka | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Hugo Jorge Suarez | 1-6, 2-6 | detail zápasu |