ZÁPAS
29.08.17 | 1. kolo | Santiago Besada | Luciano Carraro | 6-0, 6-1 | Argentina F5 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Santiago Besada | Luciano Carraro | |
1. podání % | 25/37 (68%) | 27/43 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/25 (72%) | 10/27 (37%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/12 (75%) | 6/16 (38%) |
Vyhrané break-bally | 6/6 (100%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 27/43 (63%) | 10/37 (27%) |
Vyhrané body celkem | 54/80 (68%) | 26/80 (33%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
Argentina
06.04.98, 25 Let
10 912 $
06.04.98, 25 Let
10 912 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Santiago Besada vs. Luciano Carraro - Vzájemné zápasy
25.03.19 | 1. kolo kval. | Santiago Besada | Luciano Carraro | 6-1, 6-0 | detail zápasu | M15 Pinamar | antuka |
29.08.17 | 1. kolo | Santiago Besada | Luciano Carraro | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Argentina F5 | antuka |
Santiago Besada form & Luciano Carraro form
Santiago Besada - poslední zápasy
M25 Hurlingham - antuka | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
03.03.20 kvalifik. | vs. Mariano Navone | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
25.02.20 2. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
17.02.20 kvalifik. | vs. Guido Ivan Justo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Bautista Vilicich | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Maldonado - antuka | ||||
29.11.19 čtvrtfinále | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Thiago Cigarran | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Junin - antuka | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 7-64, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Santiago - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Maximiliano Estevez | 2-6, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
02.10.19 kvalifik. | vs. Federico Juan Aguilar | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Agustin Riquelme | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Oscar Matias Leiva Biason | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Francisco Erramuspe | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Lambare - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Gaston Tonello | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Hugo Moura | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Toulouse - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Donski | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Felipe Derdoy | 4-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Pinamar - antuka | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Boruch Skierkier | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Pinamar - antuka | ||||
26.03.19 kvalifik. | vs. Conner Huertas Del Pino | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Luciano Carraro | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Pinamar - antuka | ||||
19.03.19 kvalifik. | vs. Franco Agamenone | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Luciano Carraro - poslední zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Carlos Maria Zarate | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
14.03.24 1. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Felipe Pagnacco | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Damian Frutos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
14.12.23 čtvrtfinále | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Nicolas Bruna | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Nerman Fatic | 0-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Daniel Michalski | 0-6, 0-3, - Luciano Carraro - skreč | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Andrea Gola | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 6-2, 3-6, 7-66 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Filip Duda | 6-2, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Niccolo Dessi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Luca Potenza | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Filip Duda | 6-1, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Gian Marco Ortenzi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Mazzucchelli | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Gilles Arnaud Bailly | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Malgaroli | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Giovanni Oradini | 6-0, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Leonardo Malgaroli | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Davide Pozzi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Gianluca Di Nicola | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Lesa - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Federico Campana | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Yash Chaurasia | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
12.08.23 finále | vs. Luca Castagnola | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu |