Rakúsko
26.05.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
India
11.07.98, 25 Let
Holandsko
05.04.96, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
India
13.08.99, 24 Let
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Sandro Kopp/Mick Veldheer vs. Anirudh Chandrasekar/Manish Sureshkumar - Vzájemné zápasy
26.08.21 | čtvrtfinále | Sandro Kopp/Mick Veldheer | Anirudh Chandrasekar/Manish Sureshkumar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M25 Trier | antuka |
Sandro Kopp form & Anirudh Chandrasekar form
Sandro Kopp/Mick Veldheer - poslední zápasy
M25 Arlon - antuka |
28.06.23 1. kolo | vs. Alessio Basile/Alexander Blockx | 6-3, 3-6, 9-11 | | detail zápasu |
M25 Reggio - antuka |
17.05.23 čtvrtfinále | vs. Lorenzo Rottoli/Marcello Serafini | 3-6, 6-73 | | detail zápasu |
17.05.23 1. kolo | vs. Remy Bertola/Giorgio Ricca | 6-4, 3-6, 10-8 | | detail zápasu |
M15 Vilnius - tvrdý I. |
18.01.23 čtvrtfinále | vs. Nicolas Kobelt/Alexandros Skorilas | - | | detail zápasu |
16.01.23 1. kolo | vs. Szymon Kielan/Martyn Pawelski | 5-7, 6-4, 11-9 | | detail zápasu |
M25 Ystad - antuka |
13.08.22 finále | vs. Ethan Cook/Leonid Sheyngezikht | 6-4, 6-2 | | detail zápasu |
12.08.22 semifinále | vs. David Pichler/Luigi Sorrentino | 6-2, 7-66 | | detail zápasu |
11.08.22 čtvrtfinále | vs. Lukas Hellum Lilleengen/Leyton Rivera | 6-3, 6-4 | | detail zápasu |
09.08.22 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner/Kai Lemstra | 6-3, 6-75, 10-4 | | detail zápasu |
M15 Frederiksberg - antuka |
05.08.22 semifinále | vs. Benjamin Hannestad/Carl Emil Overbeck | 6-75, 0-6 | | detail zápasu |
04.08.22 čtvrtfinále | vs. Philip Hjorth/Oskar Brostrom Poulsen | 7-65, 1-6, 10-6 | | detail zápasu |
M25 Telfs - antuka |
16.07.22 finále | vs. Ondrej Horak/Daniel Siniakov | 6-4, 6-3 | | detail zápasu |
15.07.22 semifinále | vs. Alexander Cozbinov/Petr Nouza | 6-2, 6-1 | | detail zápasu |
14.07.22 čtvrtfinále | vs. Dennis Dragomirov/Alexander Wolfschmidt | 6-4, 6-4 | | detail zápasu |
12.07.22 1. kolo | vs. Carlo Alberto Fossati/Filippo Speziali | 6-2, 6-3 | | detail zápasu |
M15 Heraklion - tvrdý |
19.11.21 semifinále | vs. Kai Lemstra/Matthew Christopher Romios | 2-6, 4-6 | | detail zápasu |
18.11.21 čtvrtfinále | vs. Preston Brown/Kyle Seelig | 7-64, 7-60 | | detail zápasu |
16.11.21 1. kolo | vs. Ioannis Papounidis/Stephanos Schinas | 6-3, 7-61 | | detail zápasu |
M15 Selva - tvrdý I. |
27.10.21 čtvrtfinále | vs. Sebastian Brzezinski/Horst Rieder | - | | detail zápasu |
M25 Trier - antuka |
27.08.21 semifinále | vs. Moez Echargui/Quentin Folliot | 2-6, 1-6 | | detail zápasu |
26.08.21 čtvrtfinále | vs. Anirudh Chandrasekar/Manish Sureshkumar | 6-3, 6-2 | | detail zápasu |
24.08.21 1. kolo | vs. Paul-Georg Guenther/Fred Olivier Schommer | 6-2, 6-1 | | detail zápasu |
M25 Frankfurt - antuka |
12.08.21 čtvrtfinále | vs. Eduard Esteve Lobato/Oriol Roca Batalla | 6-74, 4-6 | | detail zápasu |
11.08.21 1. kolo | vs. Julien Penzlin/Christian Sigsgaard | 6-1, 6-3 | | detail zápasu |
M15 Vejle - antuka |
31.07.21 semifinále | vs. Johannes Ingildsen/Christian Sigsgaard | 4-6, 4-6 | | detail zápasu |
30.07.21 čtvrtfinále | vs. August Holmgren/Adrian Oetzbach | 6-2, 6-3 | | detail zápasu |
27.07.21 1. kolo | vs. Ergi Kirkin/Matias Zukas | 6-3, 7-64 | | detail zápasu |
M25 Telfs - antuka |
16.07.21 čtvrtfinále | vs. Neil Oberleitner/Martins Podzus | 7-67, 6-73, 6-10 | | detail zápasu |
15.07.21 1. kolo | vs. Michal Novansky/Lukas Palovic | 6-2, 7-64 | | detail zápasu |
M15 Antalya - antuka |
18.05.21 1. kolo | vs. Orlando Luz/Gabriel Roveri Sidney | 6-2, 2-6, 7-10 | | detail zápasu |
Anirudh Chandrasekar/Manish Sureshkumar - poslední zápasy
Murcia Challenger - antuka |
28.09.21 1. kolo | vs. Raul Brancaccio/Flavio Cobolli | 2-6, 6-76 | | detail zápasu |
M15 Allershausen - antuka |
02.09.21 čtvrtfinále | vs. Maximilian Homberg/Michael Weindl | 4-6, 4-6 | | detail zápasu |
M25 Trier - antuka |
26.08.21 čtvrtfinále | vs. Sandro Kopp/Mick Veldheer | 3-6, 2-6 | | detail zápasu |
25.08.21 1. kolo | vs. Marvin Moeller/Benito Sanchez Martinez | 6-2, 5-7, 10-8 | | detail zápasu |
M15 Cairo - antuka |
08.12.20 1. kolo | vs. Erik Crepaldi/Adam El Mihdawy | 7-65, 4-6, 2-10 | | detail zápasu |
M15 Cairo - antuka |
03.12.20 čtvrtfinále | vs. Hady Habib/Jose Fco. Vidal Azorin | 6-2, 3-6, 8-10 | | detail zápasu |
01.12.20 1. kolo | vs. Ignacio Monzon/Fermin Tenti | 5-7, 6-0, 10-2 | | detail zápasu |
M15 Cairo - antuka |
27.11.20 semifinále | vs. Johan Nikles/Carlos Sanchez Jover | 6-74, 1-6 | | detail zápasu |
25.11.20 čtvrtfinále | vs. Emiliano Maggioli/Dalibor Svrcina | Emiliano Maggioli/Dalibor Svrcina - nenastoupil(a/i) | | detail zápasu |
24.11.20 1. kolo | vs. Daniel Harris/Sean Harris | 6-1, 6-1 | | detail zápasu |
Egypt F16 - antuka |
30.04.18 1. kolo | vs. Ivan Krivic/Neven Krivokuca | 4-6, 2-6 | | detail zápasu |
Egypt F15 - antuka |
23.04.18 1. kolo | vs. Maxence Broville/Boris Butulija | 7-66, 4-6, 10-4 | | detail zápasu |
23.04.18 čtvrtfinále | vs. Alexander Igoshin/Alexander Zhurbin | 2-6, 5-7 | | detail zápasu |