ZÁPAS
01.10.19 | 1. kolo | Sandro Kopp | Linus Frost | 6-4, 6-74, 6-3 | M25 Falun | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Sandro Kopp | Linus Frost | |
1. podání % | 79/109 (72%) | 77/109 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 55/79 (70%) | 60/77 (78%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/30 (57%) | 9/32 (28%) |
Vyhrané break-bally | 3/10 (30%) | 1/9 (11%) |
Vyhrané body z returnu | 40/109 (37%) | 37/109 (34%) |
Vyhrané body celkem | 112/218 (51%) | 106/218 (49%) |
Dvojchyby | 3 | 8 |
Esa | 5 | 12 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Linus Frost | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sandro Kopp | 0-1 | |
0-0, 0-15 | ||
1-1 | Linus Frost | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Sandro Kopp | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Linus Frost | |
0-0 | ||
Sandro Kopp | 2-3 | |
0-0, 0-15 | ||
Sandro Kopp | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Linus Frost | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Sandro Kopp | 0-0 | |
1-1 | Linus Frost | |
0-0, 15-15 | ||
Sandro Kopp | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Linus Frost | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Sandro Kopp | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
3-3 | Linus Frost | |
0-0 | ||
Sandro Kopp | 3-4 | |
4-4 | Linus Frost | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Sandro Kopp | 4-5 | |
0-0, 30-0, A-40 | ||
5-5 | Linus Frost | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Sandro Kopp | 5-6 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
6-6 | Linus Frost | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-2, 4-3 | ||
6-74 |
3 | ||
Sandro Kopp | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Linus Frost | |
0-0 | ||
Sandro Kopp | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Linus Frost | |
0-0 | ||
Sandro Kopp | 2-2 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Linus Frost | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-40 | ||
Sandro Kopp | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Linus Frost | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Sandro Kopp vs. Linus Frost - Vzájemné zápasy
01.10.19 | 1. kolo | Sandro Kopp | Linus Frost | 6-4, 6-74, 6-3 | detail zápasu | M25 Falun | tvrdý I. |
Sandro Kopp form & Linus Frost form
Sandro Kopp - poslední zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Timofey Skatov | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Petr Brunclik | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Josip Simundza | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Jacopo Berrettini | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Dusan Obradovic | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Marino Jakic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
10.03.24 finále | vs. Luka Pavlovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Jay Clarke | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Stefan Popovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Francesco Ferrari | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Daniel Bagnolini | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
25.02.24 finále | vs. Jay Clarke | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.02.24 čtvrtfinále | vs. Dominik Kellovsky | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
23.02.24 2. kolo | vs. Gabriele Vulpitta | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 7-65, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Johan Nikles | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Chennai - tvrdý | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Bernard Tomic | 7-5, 6-71, 6-76 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Nam Hoang Ly | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Bharath Nishok Kumaran | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
19.01.24 semifinále | vs. Khumoun Sultanov | 6-3, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
18.01.24 čtvrtfinále | vs. Naoki Tajima | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Michal Lusovsky | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Tanguy Genier | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Alexey Zakharov | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Alexander Weis | 4-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 6-73, 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Linus Frost - poslední zápasy
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
24.02.20 kvalifik. | vs. Karl Friberg | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Elliott Farmer | 5-1, Elliott Farmer - skreč | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
17.02.20 kvalifik. | vs. Blake Ellis | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Lukas Artner | 5-0, Lukas Artner - skreč | detail zápasu | |
16.02.20 2. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.12.19 kvalifik. | vs. Luigi Sorrentino | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Takuya Kureoka | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Anze Arh | Anze Arh - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.19 1. kolo | vs. Marco Bortolotti | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Dominik Recek | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.10.19 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Jiri Novak (2001) | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Stockholm - tvrdý I. | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Robin Thour | 6-75, - Linus Frost - skreč | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Jakob Arvidsson Ehn | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Valentin Royer | 0-4, - Linus Frost - skreč | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Gianni Mina | 6-4, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Tristan Da Lio | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Joffrey De Schepper | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Lofo Ramiaramanan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Gregoire Jacq | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Mischa Lanz | 7-5, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexandre Aubriot | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Marius Ruzgas | 7-63, 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Karlskrona - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Simon Yitbarek | 6-73, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
16.04.19 1. kolo | vs. Mike Urbanija | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Clement Larriere | 6-72, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
02.04.19 1. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Oslo - tvrdý I. | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Marek Jaloviec | 2-6, 1-2, - Linus Frost - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Fajing Sun | 4-6, 5-7 | detail zápasu |