ZÁPAS
12.03.23 | 1. kolo kval. | Samyar Elyasi | Matic Dimic | 6-3, 1-6, 10-6 | M15 Kish | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Irán
18.11.04, 19 Let
18.11.04, 19 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Slovinsko
12.10.01, 22 Let
12.10.01, 22 Let
Samyar Elyasi vs. Matic Dimic - Vzájemné zápasy
12.03.23 | 1. kolo kval. | Samyar Elyasi | Matic Dimic | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | M15 Kish | antuka |
Samyar Elyasi form & Matic Dimic form
Samyar Elyasi - poslední zápasy
M15 Kish - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 7-5, 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Imran Daniel Abd Hazli | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Denys Klok | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Simon Knezevic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Kanan Gasimov | 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Filip Avdeev | 5-7, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Mert Alkaya | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Dominik Hozman | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Dominik Vonbank | 7-66, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alberto Morolli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Gianluca Carlini | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Jera Staley | 1-6, 7-67, 14-12 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Ali Yazdani | 3-6, 6-3, 6-71 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Kiarash Souri | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Amirali Ghavam | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Yasin Hajiloie | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Lilian Marmousez | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Tuncay Duran | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Wenfu Li | 6-75, 7-61, 10-4 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Matic Dimic | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 1-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Matic Dimic - poslední zápasy
M25 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Adam Jones | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Abdulhamid Mubarak | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Petr Nesterov | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Julian Desousa | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Moritz Schroeter | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Bor Artnak | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Boris Butulija | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Ammar Elamin | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Luciano Barbarino | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Lazic | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Mili Poljicak | 1-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Luka Vuglar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Michael Gloeckler | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Sasa Markovic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Andrej Radojicic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Novak Novakovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Louis Tessa | 2-6, 7-5, 2-10 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Ferri | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Matej Dodig | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Store - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Jeremy Schifris | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Josip Simundza | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Artem Podorozhnyi | 6-3, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Oliver Ojakaar | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Samir Hamza Reguig | 0-6, 4-6 | detail zápasu |