ZÁPAS
05.12.21 | 1. kolo kval. | Samuil Konov | Oscar Galimardanov | 6-4, 6-2 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Bulharsko
07.12.02, 21 Let
07.12.02, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
24.04.00, 23 Let
24.04.00, 23 Let
Samuil Konov vs. Oscar Galimardanov - Vzájemné zápasy
05.12.21 | 1. kolo kval. | Samuil Konov | Oscar Galimardanov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Samuil Konov form & Oscar Galimardanov form
Samuil Konov - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Amir Milushev | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Kurz Cardozo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Chirita | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Felipe De Dios | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Bardia Ziyaei | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Neeraj Yashpaul | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Fadi Bidan | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Ivan Kazakov | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Ilya Ignatov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Saman Maleki | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 kvalifik. | vs. Dinko Dinev | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Maciej Matuszczyk | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Golubev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Marco Furlanetto | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Gretskiy | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Matyas Fuele | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. David Fix | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Jan Kupcic | 6-74, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Satu - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Dominic Ducariu | 5-7, 6-4, 18-20 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Luca Mindrut | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Vlad Cristian Breazu | 4-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 7-62, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Oscar Galimardanov - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Luca Tomasetto | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Rakhimbek Ibrakhimov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Ifi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Kevin Humpfner | 6-3, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 7-64, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 5-7, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Gregorio Biondolillo | 2-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Janis Graski | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 4-6, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Joao Eduardo Schiessl | 7-65, 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Ji Hoon Son | 2-6, 6-1, 10-1 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Makar Elesin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Vadym Ursu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Lukas Pokorny | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Artur Kukasian | 7-5, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Erastov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Steffan Van Weldam | 5-7, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Huy - antuka | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Felix Corwin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Kyle Overmyer | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-74, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Nini Gabriel Dica | 3-1, Nini Gabriel Dica - skreč | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Guelfo Baldovinetti | 7-60, 6-3 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ezequiel Fagotti | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Alberto Morolli | 6-2, 6-4 | detail zápasu |