ZÁPAS
16.02.20 | 1. kolo kval. | Sai Karteek Reddy Ganta | Maxim Krapivin | 6-2, 7-63 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
India
01.06.00, 23 Let
11 650 $
01.06.00, 23 Let
11 650 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
12.12.99, 24 Let
12.12.99, 24 Let
Sai Karteek Reddy Ganta vs. Maxim Krapivin - Vzájemné zápasy
16.02.20 | 1. kolo kval. | Sai Karteek Reddy Ganta | Maxim Krapivin | 6-2, 7-63 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Sai Karteek Reddy Ganta form & Maxim Krapivin form
Sai Karteek Reddy Ganta - poslední zápasy
Kigali 2 - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Seita Watanabe | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Mandya - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Lohithaksha Bathrinath | 7-5, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Davangere - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Madhwin Kamath | 6-4, 6-710, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Yash Chaurasia | 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Dheeraj Kodancha | 6-2, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Parth Aggarwal | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Damien Wenger | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Arjun Mahadevan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Wade Hermanus | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Gift Ngarambe | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Oliver Crawford | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Rishi Reddy | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Dharmil Shah | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ethan Terblanche | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Yu-Cheng Tsai | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Xiao-Feng Zhou | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Astana - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Siddhant Banthia | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Shivank Bhatnagar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Vanja Petrov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Gorazd Srbljak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Chennai - tvrdý | ||||
03.04.23 kvalifik. | vs. Ajay Malik | 7-5, 0-3, - Sai Karteek Reddy Ganta - skreč | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Ying-Ze Chen | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Mysuru - tvrdý | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Lucknow - tvrdý | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Arjun Mahadevan | 7-5, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Saveliy Ivanov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Zakhar Martsinkevich | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Poorya Paryab | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Hesam Yazdi | 3-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Yasin Hajiloie | 6-0, 6-3 | detail zápasu |
Maxim Krapivin - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Musa Eren Bas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Bresciani | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Antonio Caruso | 6-74, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 6-3, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Demir Halisdemir | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Pol Amoros Ramos | 3-6, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Garcia Longo | 6-2, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. A.j. Catanzariti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Yuquan Jin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Debraj Banerjee | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Andrej Nedic | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Zekai Li | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 6-1, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Ioannis Kountourakis | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 1-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Jovicic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.23 2. kolo kval. | vs. Aleksa Mardjonovic | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Radojicic | 6-2, 6-3 | detail zápasu |