ZÁPAS
25.10.21 | 2. kolo kval. | Saba Purtseladze | Niklas Gruenefeldt | 6-4, 6-3 | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
20.07.01, 22 Let
20.07.01, 22 Let
Saba Purtseladze vs. Niklas Gruenefeldt - Vzájemné zápasy
25.10.21 | 2. kolo kval. | Saba Purtseladze | Niklas Gruenefeldt | 6-4, 6-3 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Saba Purtseladze form & Niklas Gruenefeldt form
Saba Purtseladze - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Jan Kumstat | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.03.24 finále | vs. Martyn Pawelski | 3-6, 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Amr Elsayed | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Faris Zakaryia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Yousef Khamis | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Boris Butulija | 3-6, 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Philip Henning | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Niels Visker | 6-75, 6-76 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Faris Zakaryia | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Jan Hrazdil | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Oliver Ojakaar | 3-6, 7-62, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Andriy Poritskyy | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
04.02.24 | vs. Ricardas Berankis | 6-75, 6-3, 6-77 | detail zápasu | |
03.02.24 Rubber 1 | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Issei Okamura | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
13.01.24 semifinále | vs. Yanki Erel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Antoine Ghibaudo | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Matej Vocel | 6-71, 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Rashed Nawaf | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Alec Beckley | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Vadym Konovchuk | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.12.23 finále | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
09.12.23 semifinále | vs. Vadym Ursu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Mees Rottgering | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Ken Cavrak | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Cing-Yang Meng | 6-710, 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 6-74 | detail zápasu |
Niklas Gruenefeldt - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.12.21 2. kolo kval. | vs. Matas Vasiliauskas | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Wenbo Bai | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Marcel Politowicz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. William Mclennaghan | 3-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Gian Luca Tanner | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Laelson Rodrigues | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Saba Purtseladze | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Lucas Ernst | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Yuttana Charoenphon | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Magd Abou El Ezz | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Ondrej Horak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Matic Dimic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kottingbrunn - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Francisco Tomas Geschwind | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Federico Marchetti | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.04.21 1. kolo kval. | vs. Yassine El Kansouli | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Anif - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Lenny Hampel | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
17.08.20 1. kolo kval. | vs. Leonid Parchomovskij | 6-2, 6-75, 10-7 | detail zápasu | |
17.08.20 2. kolo kval. | vs. Lenny Hampel | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 1-6, 1-6 | detail zápasu |