ZÁPAS
28.08.19 | 1. kolo | Ryota Tanuma | Young-Hoon Jeong | 3-6, 6-1, 6-0 | M15 Hua | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ryota Tanuma | Young-Hoon Jeong | |
1. podání % | 33/52 (63%) | 43/79 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/33 (91%) | 26/43 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/19 (47%) | 12/36 (33%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 41/79 (52%) | 13/52 (25%) |
Vyhrané body celkem | 80/131 (61%) | 51/131 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esa | 6 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Ryota Tanuma | 0-0 | |
0-0, 15-30 | ||
1-1 | Young-Hoon Jeong | |
0-0, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Ryota Tanuma | 2-1 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
2-2 | Young-Hoon Jeong | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
Ryota Tanuma | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Young-Hoon Jeong | |
0-0, 15-0, 40-40 | ||
Ryota Tanuma | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
3-5 | Young-Hoon Jeong | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Ryota Tanuma | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Young-Hoon Jeong | |
Ryota Tanuma | 2-0 | |
3-0 | Young-Hoon Jeong | |
Ryota Tanuma | 3-1 | |
0-0, 15-0 | ||
4-1 | Young-Hoon Jeong | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Ryota Tanuma | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Young-Hoon Jeong | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ryota Tanuma | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Young-Hoon Jeong | |
Ryota Tanuma | 3-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Young-Hoon Jeong | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ryota Tanuma | 5-0 | |
0-0 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kórea
28.07.89, 34 Let
10 146 $
28.07.89, 34 Let
10 146 $
Ryota Tanuma vs. Young-Hoon Jeong - Vzájemné zápasy
28.08.19 | 1. kolo | Ryota Tanuma | Young-Hoon Jeong | 3-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | M15 Hua | tvrdý |
Ryota Tanuma form & Young-Hoon Jeong form
Ryota Tanuma - poslední zápasy
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Yeongseok Jeong | 6-73, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Changli Zhang | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Duckhee Lee | 4-6, 6-1, 3-0, Duckhee Lee - skreč | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sheng Tang | 6-1, 1-0, Sheng Tang - skreč | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Antoine Berger | 3-6, 7-5, 10-0 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 1-0, Sora Fukuda - skreč | detail zápasu | |
23.11.23 1. kolo | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Ke Hau Hung | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hua - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Gage Brymer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Keisuke Saitoh | 1-4, - Ryota Tanuma - skreč | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
31.10.22 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.22 kvalifik. | vs. Rimpei Kawakami | 7-67, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.22 1. kolo kval. | vs. Kohei Hayashi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kashiwa - tvrdý | ||||
01.10.22 semifinále | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.22 čtvrtfinále | vs. Koki Matsuda | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
29.09.22 2. kolo | vs. Asahi Harazaki | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Young-Hoon Jeong - poslední zápasy
M15 Changwon - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Geun Wook Lee | 6-4, 1-0, - Young-Hoon Jeong - skreč | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Ryota Tanuma | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Yeongseok Jeong | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ko Suzuki | 6-4, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
23.08.19 čtvrtfinále | vs. Ryan Peniston | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Yuttana Charoenphon | 6-1, 6-79, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Jirat Navasirisomboon | 7-66, 0-6, 10-7 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Anseong - antuka | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Jean Thirouin | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Seunghun Shin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.06.19 kvalifik. | vs. Young Seok Kim | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Seounghun Lee | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Seong Taek Im | 7-5, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Seon Yong Han | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Takuto Niki | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Daegu - tvrdý | ||||
02.06.19 1. kolo kval. | vs. Hyung-Chan Lim | 0-1, - Young-Hoon Jeong - skreč | detail zápasu | |
Korea F6 - antuka | ||||
27.08.18 1. kolo | vs. Yeongseok Jeong | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Vasko Mladenov | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
China F10 - tvrdý | ||||
09.07.18 kvalifik. | vs. Hao Wu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. David Barclay | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
China F9 - tvrdý | ||||
05.07.18 2. kolo | vs. Hao Wu | 7-64, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.18 1. kolo | vs. Bang Shuo Yin | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Korea F3 - tvrdý | ||||
17.06.18 kvalifik. | vs. Geun Jun Kim | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Jae Won Yun | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Sung Jun Park | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Korea F2 - tvrdý | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Yu-Seob Kim | - Young-Hoon Jeong - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Korea F1 - tvrdý | ||||
07.06.18 čtvrtfinále | vs. Jea Moon Lee | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.06.18 2. kolo | vs. Hyeong Jin Cho | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
05.06.18 1. kolo | vs. Seong Chan Hong | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu |