ZÁPAS
30.09.21 | 2. kolo | Ryota Tanuma | Matas Vasiliauskas | 6-3, 6-2 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ryota Tanuma | Matas Vasiliauskas | |
1. podání % | 28/38 (74%) | 34/58 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/28 (86%) | 15/34 (44%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/10 (50%) | 12/24 (50%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 31/58 (53%) | 9/38 (24%) |
Vyhrané body celkem | 60/96 (63%) | 36/96 (38%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Matas Vasiliauskas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ryota Tanuma | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Matas Vasiliauskas | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ryota Tanuma | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Matas Vasiliauskas | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ryota Tanuma | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Matas Vasiliauskas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ryota Tanuma | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Matas Vasiliauskas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Ryota Tanuma | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Matas Vasiliauskas | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ryota Tanuma | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Matas Vasiliauskas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ryota Tanuma | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Matas Vasiliauskas | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ryota Tanuma | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Matas Vasiliauskas | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Litva
29.03.02, 22 Let
11 216 $
29.03.02, 22 Let
11 216 $
Ryota Tanuma vs. Matas Vasiliauskas - Vzájemné zápasy
30.09.21 | 2. kolo | Ryota Tanuma | Matas Vasiliauskas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Ryota Tanuma form & Matas Vasiliauskas form
Ryota Tanuma - poslední zápasy
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Yeongseok Jeong | 6-73, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Changli Zhang | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Duckhee Lee | 4-6, 6-1, 3-0, Duckhee Lee - skreč | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sheng Tang | 6-1, 1-0, Sheng Tang - skreč | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Antoine Berger | 3-6, 7-5, 10-0 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 1-0, Sora Fukuda - skreč | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.23 1. kolo | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Ke Hau Hung | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hua - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Gage Brymer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Keisuke Saitoh | 1-4, - Ryota Tanuma - skreč | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
31.10.22 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.22 kvalifik. | vs. Rimpei Kawakami | 7-67, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.22 1. kolo kval. | vs. Kohei Hayashi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kashiwa - tvrdý | ||||
01.10.22 semifinále | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.22 čtvrtfinále | vs. Koki Matsuda | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
29.09.22 2. kolo | vs. Asahi Harazaki | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Matas Vasiliauskas - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Devin Badenhorst | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Yuchen Pan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Demetris Azoides | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Igor Dudun | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Igor Dudun | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Finn Murgett | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Adam Gabor Szoke | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Kevin Humpfner | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Sodan | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Etienne Donnet | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Gallo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Scott Cameron | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Michael Zhu | 5-7, 1-3, - Matas Vasiliauskas - skreč | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Youssef Boubaker | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Tsihon Fedorov | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Suhith Reddy Lanka | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Antoine Vincent | 3-6, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 7-66, Nicolas Philibert - skreč | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Sergio Badini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Cengiz Aksu | 1-4, - Matas Vasiliauskas - skreč | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Rayen Hermassi | 6-1, 6-72, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Roda - tvrdý | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Ethan Cook | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 0-4, - Matas Vasiliauskas - skreč | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Areg Stepanian | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Marek Nano | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Elmer Moller | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Stephanos Schinas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Richard Zusman | 5-7, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Tom Sorin | 6-1, 6-1 | detail zápasu |