ZÁPAS
09.06.22 | 2. kolo | Ryota Tanuma | Dhakshineswar Suresh | 7-65, 6-3 | M15 Tay | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ryota Tanuma | Dhakshineswar Suresh | |
1. podání % | 48/67 (72%) | 45/61 (74%) |
Vyhrané body z 1.podání | 39/48 (81%) | 36/45 (80%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/19 (63%) | 6/16 (38%) |
Vyhrané break-bally | 1/4 (25%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 19/61 (31%) | 16/67 (24%) |
Vyhrané body celkem | 70/128 (55%) | 58/128 (45%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa | 2 | 15 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Dhakshineswar Suresh | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ryota Tanuma | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Dhakshineswar Suresh | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ryota Tanuma | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Dhakshineswar Suresh | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ryota Tanuma | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Dhakshineswar Suresh | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ryota Tanuma | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Dhakshineswar Suresh | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ryota Tanuma | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Dhakshineswar Suresh | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ryota Tanuma | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-6 | Dhakshineswar Suresh | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Ryota Tanuma | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Dhakshineswar Suresh | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ryota Tanuma | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Dhakshineswar Suresh | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ryota Tanuma | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Dhakshineswar Suresh | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ryota Tanuma | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Dhakshineswar Suresh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Ryota Tanuma | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
India
29.03.00, 24 Let
29.03.00, 24 Let
Ryota Tanuma vs. Dhakshineswar Suresh - Vzájemné zápasy
09.06.22 | 2. kolo | Ryota Tanuma | Dhakshineswar Suresh | 7-65, 6-3 | detail zápasu | M15 Tay | tvrdý |
Ryota Tanuma form & Dhakshineswar Suresh form
Ryota Tanuma - poslední zápasy
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Yeongseok Jeong | 6-73, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Changli Zhang | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Duckhee Lee | 4-6, 6-1, 3-0, Duckhee Lee - skreč | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sheng Tang | 6-1, 1-0, Sheng Tang - skreč | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Antoine Berger | 3-6, 7-5, 10-0 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 1-0, Sora Fukuda - skreč | detail zápasu | |
23.11.23 1. kolo | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Ke Hau Hung | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hua - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Gage Brymer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Keisuke Saitoh | 1-4, - Ryota Tanuma - skreč | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
31.10.22 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.22 kvalifik. | vs. Rimpei Kawakami | 7-67, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.22 1. kolo kval. | vs. Kohei Hayashi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kashiwa - tvrdý | ||||
01.10.22 semifinále | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.22 čtvrtfinále | vs. Koki Matsuda | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
29.09.22 2. kolo | vs. Asahi Harazaki | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Dhakshineswar Suresh - poslední zápasy
M15 Winston - tvrdý | ||||
12.11.23 finále | vs. Garrett Johns | 6-2, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Pedro Rodenas | 6-75, 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Robin Catry | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Holden Koons | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Vladislav Melnic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Tay - tvrdý | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Chien-Hsun Lo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.22 kvalifik. | vs. Eric Jr. Olivarez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Long Pham Tuan | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tay - tvrdý | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Ryota Tanuma | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
08.06.22 1. kolo | vs. Minhtuan Pham | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
06.06.22 kvalifik. | vs. Phuc Huynh | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Hieu Minh Nguyen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tay - tvrdý | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Michael Francis Eala | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M15 New - tvrdý | ||||
25.03.22 čtvrtfinále | vs. S D Prajwal Dev | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.22 2. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.03.22 1. kolo | vs. Nicolas Tepmahc | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.22 kvalifik. | vs. Lohithaksha Bathrinath | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 6-1, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Chinmaya Dev Chauhan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Savva Polukhin | 7-5, 4-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. George Loffhagen | 3-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Francesco Festini Mira | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
04.02.19 kvalifik. | vs. Kaito Uesugi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Indonesia F3 - tvrdý | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Tomas Perez Bacigalupo | 2-6, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
Indonesia F2 - tvrdý | ||||
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Sho Shimabukuro | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.07.18 1. kolo kval. | vs. Ryotaro Matsumura | 6-3, 4-1, Ryotaro Matsumura - skreč | detail zápasu | |
Indonesia F1 - tvrdý | ||||
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Vittorio Gianserra | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
India F4 - antuka | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Arpit Sharma | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
India F1 - tvrdý | ||||
25.02.18 kvalifik. | vs. Nicholas Bybel | 6-77, 6-73 | detail zápasu |