ZÁPAS
04.09.19 | 1. kolo | Ryota Tanuma | Chanchin Sookton-Eng | 6-2, 6-0 | M15 Hua | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ryota Tanuma | Chanchin Sookton-Eng | |
1. podání % | 27/42 (64%) | 19/39 (49%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/27 (81%) | 10/19 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/15 (60%) | 6/20 (30%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 23/39 (59%) | 11/42 (26%) |
Vyhrané body celkem | 54/81 (67%) | 27/81 (33%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Chanchin Sookton-Eng | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Ryota Tanuma | 1-0 | |
0-0, 15-0 | ||
2-2 | Chanchin Sookton-Eng | |
0-0 | ||
Ryota Tanuma | 3-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Chanchin Sookton-Eng | |
0-0 | ||
Ryota Tanuma | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Chanchin Sookton-Eng | |
0-0 | ||
Ryota Tanuma | 1-0 | |
2-0 | Chanchin Sookton-Eng | |
Ryota Tanuma | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
4-0 | Chanchin Sookton-Eng | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ryota Tanuma | 5-0 | |
0-0 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
25.08.96, 27 Let
21 453 $
25.08.96, 27 Let
21 453 $
Ryota Tanuma vs. Chanchin Sookton-Eng - Vzájemné zápasy
04.09.19 | 1. kolo | Ryota Tanuma | Chanchin Sookton-Eng | 6-2, 6-0 | detail zápasu | M15 Hua | tvrdý |
27.02.19 | 1. kolo | Ryota Tanuma | Chanchin Sookton-Eng | 3-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | M25 Albury | tráva |
Ryota Tanuma form & Chanchin Sookton-Eng form
Ryota Tanuma - poslední zápasy
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Yeongseok Jeong | 6-73, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Changli Zhang | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Duckhee Lee | 4-6, 6-1, 3-0, Duckhee Lee - skreč | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sheng Tang | 6-1, 1-0, Sheng Tang - skreč | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Antoine Berger | 3-6, 7-5, 10-0 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 1-0, Sora Fukuda - skreč | detail zápasu | |
23.11.23 1. kolo | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Ke Hau Hung | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hua - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Gage Brymer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Keisuke Saitoh | 1-4, - Ryota Tanuma - skreč | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
31.10.22 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.22 kvalifik. | vs. Rimpei Kawakami | 7-67, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.22 1. kolo kval. | vs. Kohei Hayashi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kashiwa - tvrdý | ||||
01.10.22 semifinále | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.22 čtvrtfinále | vs. Koki Matsuda | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
29.09.22 2. kolo | vs. Asahi Harazaki | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Chanchin Sookton-Eng - poslední zápasy
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Edward Winter | 1-6, 1-3, - Chanchin Sookton-Eng - skreč | detail zápasu | |
15.11.22 kvalifik. | vs. Kuan Yu Chen | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Luke Sorensen | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Zachary Adam-Gedge | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
24.10.22 kvalifik. | vs. Luke Saville | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Adam Taylor | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Rhys Searant | 6-4, 6-74, 1-3, - Chanchin Sookton-Eng - skreč | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Yuta Shimizu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Daegu - tvrdý | ||||
30.08.22 1. kolo | vs. Geun Jun Kim | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Changwon - tvrdý | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Yeongseok Jeong | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Anseong - antuka | ||||
16.08.22 1. kolo | vs. Thomas Fancutt | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Dane Sweeny | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.07.22 1. kolo | vs. Hayden Jones | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
23.07.22 1. kolo | vs. Takuto Niki | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Chiang - tvrdý | ||||
21.06.22 kvalifik. | vs. Pawit Sornlaksup | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.22 1. kolo | vs. Jie Cui | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Phongsapak Kerdlaphee | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Pattanapong Borisutpong | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Chiang - tvrdý | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Shintaro Imai | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.22 kvalifik. | vs. Noppadol Noikor | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Thammarat Kamchai | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Parikshit Somani | 6-75, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Chiang - tvrdý | ||||
07.06.22 kvalifik. | vs. Krittin Koaykul | 6-2, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Pol Wattanakul | 7-64, 7-61 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Rishiraj Shekhawat | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Chiang - tvrdý | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Congsup Congcar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Chiang - tvrdý | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Rishab Agarwal | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Chiang - tvrdý | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Shinji Hazawa | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Rishi Reddy | 6-2, 6-3 | detail zápasu |