ZÁPAS
31.05.21 | 1. kolo kval. | Rudolf Niklas Christiansen | Harry Wendelken | 6-74, 6-4, 10-7 | M15 Heraklion | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Nemecko
14.07.01, 22 Let
14.07.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rudolf Niklas Christiansen vs. Harry Wendelken - Vzájemné zápasy
31.05.21 | 1. kolo kval. | Rudolf Niklas Christiansen | Harry Wendelken | 6-74, 6-4, 10-7 | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
Rudolf Niklas Christiansen form & Harry Wendelken form
Rudolf Niklas Christiansen - poslední zápasy
M15 Frankfurt - antuka | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Felix Mischker | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.08.22 kvalifik. | vs. Jiri Jenicek | 0-6, 1-4, - Rudolf Niklas Christiansen - skreč | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Robin Bulant | 0-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Yannik Steinegger | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Zi Hui Chen | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.05.22 kvalifik. | vs. Boris Butulija | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Kuang Chen Lin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Matteo De Vincentis | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Harry Wendelken | 6-74, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Ryan Nijboer | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Jaume Pla Malfeito | 1-6, 0-6 | detail zápasu |
Harry Wendelken - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Ben Weintraub | 6-75, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Seydina Andre | 6-76, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Michael Agwi | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Norbert Gombos | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Fausto Tabacco | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Andres Santamarta Roig | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Filip Peliwo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. James Davis | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Charles Broom | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Neil Oberleitner | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Kyle Edmund | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Ewen Lumsden | 2-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Patrick Maloney | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. James Mackinlay | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Arthur Gea | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Guy Den Heijer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Alexander Orlov | 2-6, 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Patrick Brady | 7-65, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Hamish Stewart | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Phoenix Weir | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Edas Butvilas | 6-1, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Johannes Ingildsen | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Mats Rosenkranz | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Tibo Colson | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Johannes Ingildsen | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. George Houghton | 7-66, 2-6, 6-2 | detail zápasu |