ZÁPAS
12.02.21 | čtvrtfinále | Ruben Bemelmans | Michael Geerts | 4-6, 6-1, 7-64 | Cherbourg Challenger | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Ruben Bemelmans | Michael Geerts | |
1. podání % | 56/83 (67%) | 53/79 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 46/56 (82%) | 43/53 (81%) |
Vyhrané body z 2.podání | 19/27 (70%) | 14/26 (54%) |
Vyhrané break-bally | 2/5 (40%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 22/79 (28%) | 18/83 (22%) |
Vyhrané body celkem | 87/162 (54%) | 75/162 (46%) |
Dvojchyby | 2 | 0 |
Esa | 13 | 5 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Michael Geerts | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ruben Bemelmans | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Michael Geerts | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ruben Bemelmans | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Ruben Bemelmans | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Michael Geerts | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ruben Bemelmans | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
3-5 | Michael Geerts | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ruben Bemelmans | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Michael Geerts | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ruben Bemelmans | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Michael Geerts | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ruben Bemelmans | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Michael Geerts | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ruben Bemelmans | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Michael Geerts | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
3 | ||
Ruben Bemelmans | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Michael Geerts | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ruben Bemelmans | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Michael Geerts | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ruben Bemelmans | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Michael Geerts | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ruben Bemelmans | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Michael Geerts | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ruben Bemelmans | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Michael Geerts | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ruben Bemelmans | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Michael Geerts | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ruben Bemelmans | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ruben Bemelmans vs. Michael Geerts - Vzájemné zápasy
12.02.21 | čtvrtfinále | Ruben Bemelmans | Michael Geerts | 4-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | Cherbourg Challenger | tvrdý I. |
16.07.16 | semifinále | Ruben Bemelmans | Michael Geerts | 6-3, 7-5 | detail zápasu | Belgium F5 | tvrdý |
Ruben Bemelmans form & Michael Geerts form
Ruben Bemelmans - poslední zápasy
Antwerp - tvrdý I. | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ilkley Challenger - tráva | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Zizou Bergs | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Tunis Challenger - antuka | ||||
16.05.22 1. kolo | vs. Zhizhen Zhang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
19.04.22 1. kolo | vs. Henry Patten | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
16.04.22 semifinále | vs. Antoine Escoffier | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
15.04.22 čtvrtfinále | vs. Charles Broom | 6-2, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
14.04.22 2. kolo | vs. Daniel Little | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.04.22 1. kolo | vs. Michael Shaw | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
28.03.22 kvalifik. | vs. Gijs Brouwer | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Giovanni Fonio | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
22.03.22 1. kolo | vs. Marek Gengel | 6-74, 6-73 | detail zápasu | |
Turin Challenger - tvrdý I. | ||||
28.02.22 1. kolo | vs. Thomas Fabbiano | 7-5, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
24.02.22 2. kolo | vs. Gilles Simon | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
23.02.22 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Forli 4 - tvrdý I. | ||||
15.02.22 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.22 čtvrtfinále | vs. Zizou Bergs | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.22 2. kolo | vs. Quentin Halys | 7-63, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
09.02.22 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
27.01.22 2. kolo | vs. Hiroki Moriya | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
25.01.22 1. kolo | vs. Roman Safiullin | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
03.01.22 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Eckental Challenger - koberec | ||||
03.11.21 2. kolo | vs. Jordan Thompson | 1-6, 1-3, - Ruben Bemelmans - skreč | detail zápasu | |
02.11.21 1. kolo | vs. Tobias Simon | 6-76, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
28.10.21 2. kolo | vs. Quentin Halys | 6-78, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.21 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
04.10.21 1. kolo | vs. Constant Lestienne | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
01.10.21 čtvrtfinále | vs. Dennis Novak | 6-76, 6-76 | detail zápasu | |
30.09.21 2. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Michael Geerts - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Filip Krajinovic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Elias Ymer | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Peter Buldorini | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Keegan Smith | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Jaime Faria | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Oscar Otte | 5-7, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 6-75, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Mark Lajal | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 2. kolo | vs. Brandon Nakashima | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo | vs. Oscar Otte | 6-75, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Charles Broom | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Liam Gavrielides | 7-67, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Alibek Kachmazov | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Steven Diez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. John Echeverria | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Martin Damm | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Jaime Faria | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 6-73, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Hynek Barton | 7-5, 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Paul Jubb | 4-6, 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Stijn Slump | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Calvin Hemery | 6-77, 4-6 | detail zápasu |