ZÁPAS
05.09.16 | 2. kolo kval. | Rrezart Cungu | Mesa Mei | 4-6, 6-0, 6-2 | Serbia F6 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
08.02.92, 32 Let
08.02.92, 32 Let
Rrezart Cungu vs. Mesa Mei - Vzájemné zápasy
05.09.16 | 2. kolo kval. | Rrezart Cungu | Mesa Mei | 4-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | Serbia F6 | antuka |
Rrezart Cungu form & Mesa Mei form
Rrezart Cungu - poslední zápasy
Banja Luka - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Miljan Zekic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Bautista Vilicich | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Louis Tessa | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Vlad Cristian Breazu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-74, 6-74 | detail zápasu | |
15.06.23 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-2, 4-6, 7-61 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Kristijan Juhas | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Mark Lajal | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Guy Den Ouden | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-4, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Chukang Wang | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Petr Nesterov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Darwin Blanch | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Vicente Oliver Moratalla | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.04.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.23 2. kolo | vs. Arthur Gea | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Marko Topo | 1-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.03.23 semifinále | vs. Yanaki Milev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.23 čtvrtfinále | vs. Arthur Gea | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Maik Steiner | 6-0, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.03.23 čtvrtfinále | vs. Eric Vanshelboim | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Mesa Mei - poslední zápasy
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Kenneth Raisma | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Mischa Lanz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15+H Bressuire - tvrdý I. | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Arthur Fils | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Nevers - tvrdý I. | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Joffrey De Schepper | 6-2, 0-6, 12-14 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Tom Pisane | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Roko Horvat | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Frane Nincevic | 6-3, 0-6, 10-7 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Sava Radovic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Singapore - tvrdý | ||||
10.06.19 kvalifik. | vs. Jesse Delaney | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Chinmay Bakshi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
23.05.18 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.05.18 kvalifik. | vs. Pavle Daljev | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Petar Pjevcevic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Stefan Micov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Ecuador F1 - antuka | ||||
10.10.16 1. kolo kval. | vs. Asdrubal Gobernate | 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
Serbia F6 - antuka | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Stefan Kabasaj | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Rrezart Cungu | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Canada F5 - tvrdý | ||||
05.07.16 1. kolo | vs. Justin Roberts | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.16 kvalifik. | vs. Mitchell Dobek | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Canada F3 - tvrdý | ||||
20.06.16 2. kolo kval. | vs. Victor Krustev | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Mexico F5 - antuka | ||||
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Gabriel Alvarez Rodriguez | 5-0, Gabriel Alvarez Rodriguez - skreč | detail zápasu | |
30.05.16 kvalifik. | vs. Robbie Mudge | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.16 2. kolo kval. | vs. Francisco Vargas | 5-7, 6-0, 7-62 | detail zápasu | |
USA F16 - antuka | ||||
02.05.16 | vs. Tetsuya Ota | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
02.05.16 1. kolo kval. | vs. Stephen Madonia | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
USA F34 - tvrdý I. | ||||
23.11.15 2. kolo kval. | vs. Leonardo Civita-Telles | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.15 1. kolo kval. | vs. Anthony Albright | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
12.09.15 1. kolo kval. | vs. Ante Pavic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
USA F25 - tvrdý | ||||
10.08.15 1. kolo kval. | vs. Sebastian Eguez | 4-6, 2-6 | detail zápasu |