ZÁPAS
05.10.20 | 2. kolo kval. | Roman Nashatyrkin | Sagadat Ayap | 6-4, 6-1 | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
24.05.96, 27 Let
24.05.96, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Roman Nashatyrkin vs. Sagadat Ayap - Vzájemné zápasy
05.10.20 | 2. kolo kval. | Roman Nashatyrkin | Sagadat Ayap | 6-4, 6-1 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Roman Nashatyrkin form & Sagadat Ayap form
Roman Nashatyrkin - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Lazar Markovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Vivek Kolluru | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-3, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.21 2. kolo kval. | vs. Eirik Groener | 6-2, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Vladislav Gorbatenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Pavlos Parson | 6-3, 6-74, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Danil Spasibo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Giorgi Khachapuridze | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
26.07.21 1. kolo kval. | vs. David Totikashvili | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Alexandr Binda | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Mark Tryakshin | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.05.21 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Boborykin | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. David Totikashvili | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Shohei Chikami | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Zakai Stone | 6-1, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Koray Kirci | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
02.02.21 1. kolo | vs. Savriyan Danilov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.12.20 2. kolo kval. | vs. S Mert Ozdemir | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | Mert Alkaya - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Cezar Cretu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Igor Trunov | 6-2, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. David Bogatin | 6-3, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Francesco Vilardo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.20 kvalifik. | vs. Leonid Sheyngezikht | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Sagadat Ayap - poslední zápasy
M25 Nur - tvrdý | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.07.21 kvalifik. | vs. Yerassyl Yerdilda | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 0-5, - Sagadat Ayap - skreč | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Tom Schonenberg | 6-2, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
02.02.21 kvalifik. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Iiro Vasa | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Youssef Sadek | 6-3, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Marat Deviatiarov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Yurii Dzhavakian | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Alastair Gray | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 5-7, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.20 2. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
09.03.20 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Rostislav Galfinger | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
21.01.20 2. kolo kval. | vs. Jesse Flores | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Jamie Vance | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Mateus Alves | 0-6, 0-3, - Sagadat Ayap - skreč | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Murphy Cassone | 7-5, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Michael Shabaz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Yuichiro Inui | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Kazuma Kawachi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Erik Crepaldi | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Shalva Dzhanashia | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Timur Khabibulin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Shalva Dzhanashia | 1-6, 4-6 | detail zápasu |