ZÁPAS
07.07.18 | 1. kolo kval. | Roman Boychuk | Thomas Susen | 6-1, 6-3 | Czech Republic | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ukrajina
05.01.96, 28 Let
05.01.96, 28 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kanada
25.10.93, 30 Let
25.10.93, 30 Let
Roman Boychuk vs. Thomas Susen - Vzájemné zápasy
07.07.18 | 1. kolo kval. | Roman Boychuk | Thomas Susen | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Czech Republic | antuka |
Roman Boychuk form & Thomas Susen form
Roman Boychuk - poslední zápasy
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Julius Tverijonas | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.21 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Anatoliy Petrenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.21 kvalifik. | vs. Vasil Yehorov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Adrian Toderascu | 6-0, 5-1, Adrian Toderascu - skreč | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
31.05.21 kvalifik. | vs. Gabriel Donev | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Vasil Yehorov | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Keenan Mayo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Olexiy Kolisnyk | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Passaro | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Federico Juan Aguilar | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Ivan Sergeyev | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. David Volfson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
22.07.19 kvalifik. | vs. Tim Handel | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Michael Walser | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Zdenek Derkas | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. George Botezan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Igor Sao Thiago | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Issam Haitham Taweel | 6-4, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
21.01.19 kvalifik. | vs. Tomas Liska | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F28 - tvrdý | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F27 - tvrdý | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.11.18 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 1-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Thomas Susen - poslední zápasy
Canada F7 - tvrdý | ||||
09.09.18 2. kolo kval. | vs. Ezekiel Clark | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Quinton Peterson-Paul | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Canada F6 - tvrdý I. | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Joseph Mcallister | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Slovakia F1 - antuka | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Max Steinberger | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Roman Boychuk | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Marek Podlesak | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Canada F8 - tvrdý I. | ||||
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Antoine Leduc | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Raphael Archambault-Laurin | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Canada F7 - tvrdý | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Daniel Fainblum | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Martin Simecek | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Marek Semjan | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
USA F15 - antuka | ||||
24.04.17 | vs. Daniel Garza | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
USA F14 - antuka | ||||
17.04.17 | vs. Kevin Le | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Pol Wattanakul | 6-75, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
USA F13 - tvrdý | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Harrison Adams | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
USA F12 - tvrdý | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Nolan Paige | 2-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
Canada F2 - tvrdý I. | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Kamen Damov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Canada F1 - tvrdý I. | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Raphael Archambault-Laurin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.17 2. kolo kval. | vs. Roy Smith | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Canada F9 - tvrdý I. | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Mwendwa Mbithi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Canada F8 - tvrdý | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Sasha Pachnev | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.09.16 kvalifik. | vs. Drew Van Orderlain | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.16 2. kolo kval. | vs. Kohlman Lawrence | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Canada F7 - antuka | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Sasha Pachnev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Michael Zhu | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
Gatineau Challenger - tvrdý | ||||
07.08.16 kvalifik. | vs. Greg Jones | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.16 1. kolo kval. | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
USA F22 - antuka | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Sid Donarski | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
USA F20 - antuka | ||||
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Mauricio Resendiz Dominguez | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
USA F19 - antuka | ||||
13.06.16 1. kolo kval. | vs. Justin Roberts | 3-6, 2-6 | detail zápasu |