ZÁPAS
19.08.18 | 2. kolo kval. | Roman Boychuk | Radu Mihai Papoe | 6-3, 6-4 | Romania F10 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ukrajina
05.01.96, 28 Let
05.01.96, 28 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Roman Boychuk vs. Radu Mihai Papoe - Vzájemné zápasy
19.08.18 | 2. kolo kval. | Roman Boychuk | Radu Mihai Papoe | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Romania F10 | antuka |
Roman Boychuk form & Radu Mihai Papoe form
Roman Boychuk - poslední zápasy
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Julius Tverijonas | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.21 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Anatoliy Petrenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.21 kvalifik. | vs. Vasil Yehorov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Adrian Toderascu | 6-0, 5-1, Adrian Toderascu - skreč | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Vasil Yehorov | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
31.05.21 kvalifik. | vs. Gabriel Donev | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Keenan Mayo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Olexiy Kolisnyk | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Passaro | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Ivan Sergeyev | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Federico Juan Aguilar | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. David Volfson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Michael Walser | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
22.07.19 kvalifik. | vs. Tim Handel | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Zdenek Derkas | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. George Botezan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Igor Sao Thiago | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Issam Haitham Taweel | 6-4, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
21.01.19 kvalifik. | vs. Tomas Liska | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F28 - tvrdý | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F27 - tvrdý | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.11.18 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 1-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Radu Mihai Papoe - poslední zápasy
M25 Ithaca - tvrdý I. | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Tristan Mccormick | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Ozan Baris | 1-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Henrik Wiersholm | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Jake Van Emburgh | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Columbus - tvrdý I. | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Jacob Fearnley | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Preston Stearns | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Connor Bruce | 6-73, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
08.10.23 finále | vs. Liam Draxl | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Perry Gregg | 6-1, 7-68 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Angel Diaz Jalil | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Andrew Fenty | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Aman Sharma | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Jack Anthrop | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Quinn Vandecasteele | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
13.08.23 finále | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Petr Nesterov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Calin Teodor Stirbu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Lorenzo Vatteroni | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
05.08.23 semifinále | vs. Corentin Denolly | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Sebastian Gima | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. William Jucha | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Cezar Cretu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Valerio Perruzza | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Calin Manda | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Luca Preda | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Matei Todoran | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
24.06.23 finále | vs. Chris Rodesch | 2-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu |