ZÁPAS
30.08.21 | 2. kolo kval. | Roman Boychuk | Anatoliy Petrenko | 6-2, 6-2 | M15 Chornomorsk | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ukrajina
05.01.96, 28 Let
05.01.96, 28 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
04.12.95, 28 Let
12 426 $
04.12.95, 28 Let
12 426 $
Roman Boychuk vs. Anatoliy Petrenko - Vzájemné zápasy
30.08.21 | 2. kolo kval. | Roman Boychuk | Anatoliy Petrenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Chornomorsk | antuka |
11.05.15 | 2. kolo kval. | Anatoliy Petrenko | Roman Boychuk | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | Ukraine F1 | antuka |
Roman Boychuk form & Anatoliy Petrenko form
Roman Boychuk - poslední zápasy
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Julius Tverijonas | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.21 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Anatoliy Petrenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.21 kvalifik. | vs. Vasil Yehorov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Adrian Toderascu | 6-0, 5-1, Adrian Toderascu - skreč | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Vasil Yehorov | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
31.05.21 kvalifik. | vs. Gabriel Donev | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Keenan Mayo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Olexiy Kolisnyk | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Passaro | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Federico Juan Aguilar | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Ivan Sergeyev | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. David Volfson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
22.07.19 kvalifik. | vs. Tim Handel | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Michael Walser | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Zdenek Derkas | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. George Botezan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Igor Sao Thiago | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.01.19 kvalifik. | vs. Tomas Liska | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Issam Haitham Taweel | 6-4, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
Egypt F28 - tvrdý | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F27 - tvrdý | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.11.18 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 1-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Anatoliy Petrenko - poslední zápasy
M15 Vyshkovo - antuka | ||||
23.09.21 1. kolo | vs. Leonardo Catani | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Roman Boychuk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.06.21 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.06.21 1. kolo | vs. Emir Sutekin | 6-3, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
02.09.20 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Vasil Yehorov | 6-75, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
31.08.20 kvalifik. | vs. Denis Parshutin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Oscar Weightman | 4-6, 7-62, 10-5 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sarreguemines - koberec | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Tom Paris | 6-74, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Matyas Cerny | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Nikolay Vylegzhanin | - Anatoliy Petrenko - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Getafe - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Hans Albert Schubert | 0-3, - Anatoliy Petrenko - skreč | detail zápasu | |
Roja de - antuka | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Nevers - tvrdý I. | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Albano Olivetti | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Julien De Cuyper | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Cesar Bouchelaghem | 7-64, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Boris Fassbender | 6-710, 4-6 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Bradley Paliska | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Evan Furness | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Yanais Laurent | 6-1, 1-0, Yanais Laurent - skreč | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. James Frawley | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Harry David Meehan | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bagneres - tvrdý | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Laurent Rochette | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Tom Clavel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
20.08.19 1. kolo kval. | vs. Sheil Kotecha | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M25+H Pozoblanco - tvrdý | ||||
08.08.19 1. kolo | vs. Peter Bothwell | 2-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 7-65, 1-6, 6-10 | detail zápasu |