ZÁPAS
04.04.21 | 1. kolo kval. | Romain Faucon | Pierre Antoine Tailleu | 6-4, 7-66 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Belgicko
04.09.02, 21 Let
12 100 $
04.09.02, 21 Let
12 100 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
30.08.03, 20 Let
30.08.03, 20 Let
Romain Faucon vs. Pierre Antoine Tailleu - Vzájemné zápasy
04.04.21 | 1. kolo kval. | Romain Faucon | Pierre Antoine Tailleu | 6-4, 7-66 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Romain Faucon form & Pierre Antoine Tailleu form
Romain Faucon - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Roland Stuurman | 4-6, 5-5, - Romain Faucon - skreč | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Julius Augunas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Mohamed Sanad Bouhlel | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Florian Broska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Denis Constantin Spiridon | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Luca Giacomini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 6-2, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Aziz Missaoui | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alessandro Spadola | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Martyn Pawelski | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Alexandre Reco | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Mayeul Darras | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Solal Pont | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Alex Rybakov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 3-6, 7-62, 7-620 | detail zápasu | |
09.01.24 kvalifik. | vs. Asier Civera Martinez | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Andrea Meduri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Ian Luca Cervantes Tomas | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Clement Deleersnyder | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Simon Beaupain | 6-73, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Harold Van Raemdonck | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Anthony Wright | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Haithem Rabbouche | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Aaron Gil Garcia | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Max Wiskandt | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Med Anis Sakka | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Edouard Villoslada | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Eduard Silviu Schipor | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Nicholas Van Aken | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Pierre Antoine Tailleu - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jordan Chiu | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Noah Perfetti | 5-7, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Mokrov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-76, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. William Jucha | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Adit Sinha | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Paul Ender | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Grasse - antuka | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Benjamin Zuniga Garcia | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Addis - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Parth Aggarwal | 7-5, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Addis - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Ayush Sharma | 6-71, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Marsel Znuderl | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Niklas Schell | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.23 kvalifik. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Aurelien Schmitt | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Lons - tvrdý I. | ||||
03.04.23 kvalifik. | vs. Luca Castelnuovo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Dorian Lizon Tati | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
27.03.23 kvalifik. | vs. Julien Evrard (1998) | 6-2, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Potel | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
20.03.23 1. kolo kval. | vs. William Jucha | 4-6, 6-1, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Marc Antoine Gaillard | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Samuel Brosset | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
23.01.23 kvalifik. | vs. Rayane Oumaouche | 2-6, 1-6 | detail zápasu |