ZÁPAS
29.11.21 | 2. kolo kval. | Roi Ginat | Dennis Dragomirov | 6-1, 6-2 | M15 Heraklion | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Izrael
18.02.01, 23 Let
10 248 $
18.02.01, 23 Let
10 248 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
15.02.00, 24 Let
15.02.00, 24 Let
Roi Ginat vs. Dennis Dragomirov - Vzájemné zápasy
29.11.21 | 2. kolo kval. | Roi Ginat | Dennis Dragomirov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
Roi Ginat form & Dennis Dragomirov form
Roi Ginat - poslední zápasy
M15 Albuquerque - tvrdý | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Abdul Salam | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Champaign - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo kval. | vs. Angel Diaz Jalil | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Herzlia - tvrdý | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 3-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Tom Saporta | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Rishab Agarwal | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Mateo Barreiros Reyes | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Ariel Meshulam | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.07.23 2. kolo kval. | vs. Niv Zuckerman | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Eyal Shumilov | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Yair Sarouk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
05.06.23 1. kolo kval. | vs. Daniel De Jonge | 2-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Rancho - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Jaimee Floyd Angele | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Jerusalem - tvrdý | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Filip Peliwo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Joshua Luck | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Afula - tvrdý | ||||
26.10.22 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.22 1. kolo | vs. Ori Baron | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Herzlia - tvrdý | ||||
12.08.22 čtvrtfinále | vs. Daniel Little | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.08.22 2. kolo | vs. Yuichiro Inui | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Ariel Bouskila | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kfar - tvrdý | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Tiran Sanghera | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Robin Catry | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
16.06.22 2. kolo | vs. Sahar Simon | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
15.06.22 1. kolo | vs. Tiran Sanghera | 6-1, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
26.05.22 2. kolo | vs. Dan Added | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
25.05.22 1. kolo | vs. Asaf Friedler | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Sahar Simon | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
25.03.22 2. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.22 1. kolo | vs. Sean Hodkin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.03.22 2. kolo kval. | vs. Enzo Frances Tessari | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Dennis Dragomirov - poslední zápasy
M15 Split - antuka | ||||
22.04.24 2. kolo kval. | vs. Karol Filar | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Lav Ban | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Dubrovnik - antuka | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Maks Meh | 6-79, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Tanguy Genier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jannik Opitz | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Evgenios Vasilakis | 2-6, 6-3, 12-14 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Brett Winters | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Vasil Yehorov | 6-3, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Krcma | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Jasza Szajrych | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 4-6, 7-65, 10-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Victor Kuznetsov | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Jeremy Gschwendtner | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Giorgi Tetradze | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Lanik | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Taym Alazmeh | 2-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Noel Larwig | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Andrei Gorban | 2-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Nikola Puntaric | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Vienna - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Wenzel Graski | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Janos Fekete | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Rohseano | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Andrej Krajcik | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Jan Kupcic | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
13.08.23 2. kolo kval. | vs. Victor Sklenka | Victor Sklenka - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. John Hallquist Lithen | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Mitrovic | 4-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Davide Ferrarolli | 6-4, 6-3 | detail zápasu |