ZÁPAS
23.09.21 | 2. kolo | Robin Stanek | Milan Welte | 6-2, 6-4 | M25 Pardubice | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Robin Stanek | Milan Welte | |
1. podání % | 26/48 (54%) | 30/46 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/26 (92%) | 19/30 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/22 (59%) | 10/16 (63%) |
Vyhrané body z returnu | 17/46 (37%) | 11/48 (23%) |
Vyhrané body celkem | 54/94 (57%) | 40/94 (43%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 3 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Milan Welte | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Robin Stanek | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Milan Welte | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Robin Stanek | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Milan Welte | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Robin Stanek | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Milan Welte | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Robin Stanek | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Milan Welte | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Robin Stanek | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Milan Welte | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Robin Stanek | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Milan Welte | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Robin Stanek | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Milan Welte | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Robin Stanek | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Milan Welte | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Robin Stanek | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Robin Stanek vs. Milan Welte - Vzájemné zápasy
23.09.21 | 2. kolo | Robin Stanek | Milan Welte | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M25 Pardubice | antuka |
Robin Stanek form & Milan Welte form
Robin Stanek - poslední zápasy
M25 Pardubice - antuka | ||||
24.09.21 čtvrtfinále | vs. Eric Vanshelboim | 7-62, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.21 2. kolo | vs. Milan Welte | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.09.21 1. kolo | vs. Jan Satral | 6-3, 2-1, Jan Satral - skreč | detail zápasu | |
M25 Ricany - antuka | ||||
04.09.21 semifinále | vs. Zsombor Piros | 1-5, - Robin Stanek - skreč | detail zápasu | |
03.09.21 čtvrtfinále | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.09.21 2. kolo | vs. Kaichi Uchida | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
01.09.21 1. kolo | vs. Matyas Cerny | 6-75, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Stefan Palosi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo | vs. Adria Soriano Barrera | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
20.08.21 čtvrtfinále | vs. Tomas Liska | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.21 2. kolo | vs. Matvey Minin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.08.21 1. kolo | vs. Lukas Palovic | 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
10.06.21 1. kolo | vs. Stefan Micov | 0-6, - Robin Stanek - skreč | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
20.05.21 2. kolo | vs. Jan Satral | 5-7, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
18.05.21 kvalifik. | vs. Gianluca Coloma-Heck | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Jakub Mensik | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Jakub Katuch | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Jan Satral | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Robert Rumler | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Jesus Echevarri | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Daniel Cukierman | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
30.10.20 čtvrtfinále | vs. Uladzimir Ignatik | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.20 2. kolo | vs. Dan Added | 6-1, 2-1, Dan Added - skreč | detail zápasu | |
28.10.20 1. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.10.20 kvalifik. | vs. Sebastian Gima | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Frane Nincevic | 6-1, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Matic Spec | 2-0, - Robin Stanek - skreč | detail zápasu |
Milan Welte - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Andrea Guerrieri | 7-64, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Ron Ellouck | 2-6, 7-67, 7-61 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ben Weintraub | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Hernan Oivas Quiroz | 6-2, 5-7, 10-3 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikolaos Chatziavraam | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. David Quayle | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Lech Gontar | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Vadym Konovchuk | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Jakub Filip | 3-6, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Vit Kalina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Lewie Lane | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Hugo Schott | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Mayeul Darras | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Batiste Guerra | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Louis Dussin | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Antoine Ghibaudo | 7-60, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Liova Ajavon | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Felix Balshaw | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Axel Garcian | 7-5, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Valentin Faure | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Affolter | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Taym Alazmeh | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Luca Wiedenmann | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Vincent Marysko | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Andre Steinbach | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
04.08.23 2. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
03.08.23 1. kolo | vs. Facundo Yunis | 7-5, 6-3 | detail zápasu |