ZÁPAS
20.07.21 | 1. kolo | Roberto Cid Subervi | Gonzalo Villanueva | 3-6, 7-5, 6-1 | Cary Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Roberto Cid Subervi | Gonzalo Villanueva | |
1. podání % | 48/78 (62%) | 67/98 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 34/48 (71%) | 32/67 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/30 (47%) | 20/31 (65%) |
Vyhrané break-bally | 7/16 (44%) | 5/9 (56%) |
Vyhrané body z returnu | 46/98 (47%) | 30/78 (38%) |
Vyhrané body celkem | 94/176 (53%) | 82/176 (47%) |
Dvojchyby | 4 | 0 |
Esa | 7 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Gonzalo Villanueva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Roberto Cid Subervi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Gonzalo Villanueva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Roberto Cid Subervi | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Gonzalo Villanueva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Roberto Cid Subervi | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Gonzalo Villanueva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Roberto Cid Subervi | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-5 | Gonzalo Villanueva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Roberto Cid Subervi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Gonzalo Villanueva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Roberto Cid Subervi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Gonzalo Villanueva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Roberto Cid Subervi | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Gonzalo Villanueva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Roberto Cid Subervi | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Gonzalo Villanueva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Roberto Cid Subervi | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-5 | Gonzalo Villanueva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Roberto Cid Subervi | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Gonzalo Villanueva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Roberto Cid Subervi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Gonzalo Villanueva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Roberto Cid Subervi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
3-0 | Gonzalo Villanueva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Roberto Cid Subervi | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Gonzalo Villanueva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Roberto Cid Subervi | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Roberto Cid Subervi vs. Gonzalo Villanueva - Vzájemné zápasy
20.07.21 | 1. kolo | Roberto Cid Subervi | Gonzalo Villanueva | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | Cary Challenger | tvrdý |
19.11.19 | 1. kolo | Roberto Cid Subervi | Gonzalo Villanueva | 4-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | M25 Naples | antuka |
24.06.16 | semifinále | Roberto Cid Subervi | Gonzalo Villanueva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Colombia F2 | antuka |
Roberto Cid Subervi form & Gonzalo Villanueva form
Roberto Cid Subervi - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Stefan Kozlov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Keegan Smith | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
21.03.24 čtvrtfinále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. David Pichler | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Aidan Mayo | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Peter Bertran | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Miles Jones | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Patricio Alvarado | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Kiranpal Pannu | 6-4, 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Daniel Vishnick | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Dmitry Popko | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Hunter Heck | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Arvid Nordquist | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Alex Rybakov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Kaylan Bigun | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Peter Bertran | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Murphy Cassone | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
28.01.24 semifinále | vs. Axel Nefve | 7-65, 6-710, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.24 finále | vs. Nick Chappell | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Noah Rubin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Henrik Wiersholm | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. William Grant | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
19.11.23 čtvrtfinále | vs. Kousuke Ogura | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.23 semifinále | vs. Facundo Mena | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Tim Ruehl | 6-0, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Angel Josue Maleno Rosario | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
12.11.23 semifinále | vs. Facundo Mena | 6-1, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
11.11.23 2. kolo | vs. Leonardo Civita-Telles | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Gonzalo Villanueva - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 5-7, 6-70 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Rafael Tosetto | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Alex Rybakov | 6-1, 4-6, Alex Rybakov - skreč | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 4-2, Marcelo Zormann - skreč | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Alex Barrena | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Rafael Tosetto | 6-2, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Gonzalo Bueno | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 0-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Mariano Kestelboim | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Fernando Yamacita | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Damien Wenger | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Vito Antonio Darderi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
16.12.23 finále | vs. Facundo Mena | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.12.23 semifinále | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.12.23 čtvrtfinále | vs. Diego Fernandez Flores | 6-0, 7-68 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Miguel Angel Cabrera | 6-3, 6-1 | detail zápasu |