ZÁPAS
11.03.20 | 1. kolo | Robert Strombachs | Pedro Vives Marcos | 5-0, - skreč | M15 Heraklion | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Robert Strombachs | Pedro Vives Marcos | |
1. podání % | 18/29 (62%) | 7/19 (37%) |
Vyhrané body z 1.podání | 11/18 (61%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/11 (64%) | 3/12 (25%) |
Vyhrané break-bally | 2/4 (50%) | 0/4 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 13/19 (68%) | 11/29 (38%) |
Vyhrané body celkem | 31/48 (65%) | 17/48 (35%) |
Dvojchyby | 2 | 0 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Pedro Vives Marcos | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP] | ||
Robert Strombachs | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Pedro Vives Marcos | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
4-0 | Pedro Vives Marcos | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Robert Strombachs vs. Pedro Vives Marcos - Vzájemné zápasy
11.03.20 | 1. kolo | Robert Strombachs | Pedro Vives Marcos | 5-0, Pedro Vives Marcos - skreč | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
Robert Strombachs form & Pedro Vives Marcos form
Robert Strombachs - poslední zápasy
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. James Kent Trotter | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexis Gautier | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Hamish Stewart | 6-1, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Viktor Durasovic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Alastair Gray | 7-5, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Patrick Zahraj | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Louis Van Herck | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Hamish Stewart | 7-61, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. George Houghton | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Martyn Pawelski | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Clement Chidekh | 7-64, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Giovanni Oradini | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Luca Giacomini | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Saveliy Ivanov | 7-5, 6-73, 0-3, - Robert Strombachs - skreč | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Yanki Erel | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Mark Wallner | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
19.11.23 finále | vs. Hady Habib | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Gian Marco Moroni | 6-0, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Clement Tabur | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Saba Purtseladze | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Alec Beckley | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
05.11.23 finále | vs. Petr Bar Biryukov | 6-74, 6-4, 3-0, Petr Bar Biryukov - skreč | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Kris Van Wyk | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Amaury Raynel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Cedric Stanke | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Pedro Vives Marcos - poslední zápasy
Indian Wells - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-4, 0-3, - Pedro Vives Marcos - skreč | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Kenny de Schepper | 2-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Elmar Ejupovic | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Cooper Williams | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cary 2 - tvrdý | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Rinky Hijikata | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Bernard Tomic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Cannon Kingsley | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Inaki Montes-De La Torre | 4-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Stanford Challenger - tvrdý | ||||
13.08.23 kvalifik. | vs. Alexander Cozbinov | 3-6, 4-4, - Pedro Vives Marcos - skreč | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Felix Gill | 6-76, 6-74 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Terence Atmane | 6-72, 6-70 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Roda - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Fajing Sun | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Michael Zhu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
29.06.23 čtvrtfinále | vs. Lucas Poullain | 3-6, - Pedro Vives Marcos - skreč | detail zápasu | |
28.06.23 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Mungia - antuka | ||||
24.06.23 finále | vs. Henrique Rocha | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.06.23 semifinále | vs. Alex Martinez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.06.23 čtvrtfinále | vs. Pedro Araujo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.06.23 2. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Inaki Montes-De La Torre | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Martos - tvrdý | ||||
18.06.23 finále | vs. Fajing Sun | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
17.06.23 semifinále | vs. Henrique Rocha | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Iiro Vasa | 6-76, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-75, 4-6 | detail zápasu |