ZÁPAS
20.09.19 | čtvrtfinále | Robert Strombachs | Alexander Zgirovsky | 6-3, 6-1 | M15 Pajulahti | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Robert Strombachs | Alexander Zgirovsky | |
1. podání % | 30/41 (73%) | 23/46 (50%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/30 (77%) | 11/23 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/11 (91%) | 11/23 (48%) |
Vyhrané body z returnu | 24/46 (52%) | 8/41 (20%) |
Vyhrané body celkem | 57/87 (66%) | 30/87 (34%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Robert Strombachs | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Alexander Zgirovsky | |
Robert Strombachs | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Alexander Zgirovsky | |
0-0 | ||
Robert Strombachs | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Robert Strombachs | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
6-3 |
2 | ||
Robert Strombachs | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 15-0 | ||
Robert Strombachs | 1-1 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 30-0 | ||
Robert Strombachs | 3-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
4-1 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Robert Strombachs | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0 | ||
Robert Strombachs | 6-1 | |
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Robert Strombachs vs. Alexander Zgirovsky - Vzájemné zápasy
20.09.19 | čtvrtfinále | Robert Strombachs | Alexander Zgirovsky | 6-3, 6-1 | detail zápasu | M15 Pajulahti | tvrdý I. |
Robert Strombachs form & Alexander Zgirovsky form
Robert Strombachs - poslední zápasy
Split Challenger - antuka | ||||
08.04.24 kvalifik. | vs. Felix Gill | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Duje Markovina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. James Kent Trotter | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexis Gautier | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Hamish Stewart | 6-1, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Viktor Durasovic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Alastair Gray | 7-5, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Patrick Zahraj | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Louis Van Herck | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Hamish Stewart | 7-61, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. George Houghton | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Martyn Pawelski | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Clement Chidekh | 7-64, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Giovanni Oradini | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Luca Giacomini | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Saveliy Ivanov | 7-5, 6-73, 0-3, - Robert Strombachs - skreč | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Yanki Erel | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Mark Wallner | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
19.11.23 finále | vs. Hady Habib | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Gian Marco Moroni | 6-0, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Clement Tabur | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Saba Purtseladze | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Alec Beckley | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
05.11.23 finále | vs. Petr Bar Biryukov | 6-74, 6-4, 3-0, Petr Bar Biryukov - skreč | detail zápasu |
Alexander Zgirovsky - poslední zápasy
M25 Hammamet - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Branko Djuric | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Arslanbek Aitkulov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Pavel Verbin | 6-74, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Dax Donders | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 6-75, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Ivan Kazakov | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Linang Xiao | 6-74, 6-77 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Qiulin Wang | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Zhuhai Challenger - tvrdý | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Arthur Weber | 6-72, 6-74 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 6-4, 1-0, Yusuke Takahashi - skreč | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Xiaofei Wang | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Astana - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Robin Bertrand | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Karan Singh | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Astana Challenger - tvrdý | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Neil Oberleitner | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Daniil Glinka | 6-74, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Sanjar Fayziev | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Uriage - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Tristan Lamasine | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Rodrigo Alujas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
15.06.23 1. kolo | vs. Rrezart Cungu | 2-6, 6-4, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
11.06.23 finále | vs. Sebastian Gima | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.06.23 semifinále | vs. Sebastian Prechtel | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Leonardo Aboian | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu |