ZÁPAS
14.08.20 | 1. kolo | Robert Strombachs | Adrian Oetzbach | 6-0, 6-4 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Adrian Oetzbach | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Robert Strombachs | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
2-0 | Adrian Oetzbach | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Robert Strombachs | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Adrian Oetzbach | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Robert Strombachs | 5-0 | |
0-0, 30-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Adrian Oetzbach | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Robert Strombachs | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
1-1 | Adrian Oetzbach | |
0-0 | ||
Robert Strombachs | 1-2 | |
2-2 | Adrian Oetzbach | |
0-0, 15-15, 15-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Robert Strombachs | 3-2 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
5-2 | Adrian Oetzbach | |
0-0 | ||
Robert Strombachs | 5-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30, 40-A[BP] | ||
Robert Strombachs | 5-4 | |
0-0, 15-0 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Robert Strombachs vs. Adrian Oetzbach - Vzájemné zápasy
14.08.20 | 1. kolo | Robert Strombachs | Adrian Oetzbach | 6-0, 6-4 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Robert Strombachs form & Adrian Oetzbach form
Robert Strombachs - poslední zápasy
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. James Kent Trotter | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexis Gautier | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Hamish Stewart | 6-1, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Viktor Durasovic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Alastair Gray | 7-5, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Patrick Zahraj | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Louis Van Herck | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Hamish Stewart | 7-61, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. George Houghton | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Martyn Pawelski | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Clement Chidekh | 7-64, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Giovanni Oradini | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Luca Giacomini | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Saveliy Ivanov | 7-5, 6-73, 0-3, - Robert Strombachs - skreč | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Yanki Erel | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Mark Wallner | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
19.11.23 finále | vs. Hady Habib | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Gian Marco Moroni | 6-0, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Clement Tabur | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Saba Purtseladze | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Alec Beckley | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
05.11.23 finále | vs. Petr Bar Biryukov | 6-74, 6-4, 3-0, Petr Bar Biryukov - skreč | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Kris Van Wyk | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Amaury Raynel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Cedric Stanke | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Adrian Oetzbach - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Alen Mujakic | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Kai Lemstra | 1-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 7-61, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Joe Tyler | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Faris Zakaryia | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Szymon Kielan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-1, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Mees Rottgering | 2-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Seydina Andre | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Gian Marco Moroni | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Noah Perfetti | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Federico Salomone | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Daniil Savelev | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Michael Agwi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Deney Wassermann | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Kristjan Tamm | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Ali Habib | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Elgin Khoeblal | 1-6, 6-2, 6-77 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Dax Donders | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Ali Alshati | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Robin Bertrand | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Romain Faucon | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Elmer Moller | 4-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
04.11.23 finále | vs. Stefano Napolitano | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.11.23 semifinále | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu |