ZÁPAS
01.03.21 | 1. kolo kval. | Rimpei Kawakami | Gabriele Datei | 6-3, 6-2 | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
10.01.03, 21 Let
10.01.03, 21 Let
Rimpei Kawakami vs. Gabriele Datei - Vzájemné zápasy
01.03.21 | 1. kolo kval. | Rimpei Kawakami | Gabriele Datei | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Rimpei Kawakami form & Gabriele Datei form
Rimpei Kawakami - poslední zápasy
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Siwanat Auytayakul | 4-6, 7-65, - Rimpei Kawakami - skreč | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 2-6, 3-4, - Rimpei Kawakami - skreč | detail zápasu | |
M25 Changwon - tvrdý | ||||
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Yuki Mochizuki | 1-6, - Rimpei Kawakami - skreč | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Uisung Park | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Ji Hoon Son | 6-75, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Mataro - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Gurb - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Noah Lopez | 6-4, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Valldoreix - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Kashiwa - tvrdý | ||||
07.04.23 čtvrtfinále | vs. Renta Tokuda | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.04.23 2. kolo | vs. Yuttana Charoenphon | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Hiroyasu Ehara | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Tsukuba - tvrdý | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Tatsuma Ito | 6-1, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Las Franquesas - tvrdý | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Fajing Sun | 2-6, 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 3-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Matthias Ujvary | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
21.11.22 kvalifik. | vs. Duckhee Lee | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Yusuke Takahashi | 2-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.22 kvalifik. | vs. Shintaro Mochizuki | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Makoto Ochi | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
07.11.22 kvalifik. | vs. Mukund Sasikumar | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Naoya Komoda | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
01.11.22 2. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.22 1. kolo | vs. Tomoya Fujiwara | 6-76, 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Gabriele Datei - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Bresciani | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Luca Fantini | 6-74, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.22 1. kolo kval. | vs. Dylan Salton | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Nikolay Nedelchev | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Caslano - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Pietro Orlando Fellin | 1-6, 7-64, 2-10 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Vlad Andrei Dancu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Andrei Cotun | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kottingbrunn - antuka | ||||
20.07.21 kvalifik. | vs. Calin Manda | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Filip Kana | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Uriage - antuka | ||||
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Lucas Bouquet | 0-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
12.07.21 kvalifik. | vs. Hugo Pontico | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Uladzislau Zhuk | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Sean Hodkin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.03.21 kvalifik. | vs. Giacomo Revelli | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Toby D. Boyer | 5-7, 7-66, 10-8 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Iacopo Sada | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Lucas Krainer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Omer Yeshaya | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 2-6 | detail zápasu |