ZÁPAS
15.02.21 | 2. kolo kval. | Rimpei Kawakami | Erdem Isitan | 6-0, 6-1 | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
28.11.01, 22 Let
28.11.01, 22 Let
Rimpei Kawakami vs. Erdem Isitan - Vzájemné zápasy
15.02.21 | 2. kolo kval. | Rimpei Kawakami | Erdem Isitan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Rimpei Kawakami form & Erdem Isitan form
Rimpei Kawakami - poslední zápasy
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Siwanat Auytayakul | 4-6, 7-65, - Rimpei Kawakami - skreč | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 2-6, 3-4, - Rimpei Kawakami - skreč | detail zápasu | |
M25 Changwon - tvrdý | ||||
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Yuki Mochizuki | 1-6, - Rimpei Kawakami - skreč | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Uisung Park | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Ji Hoon Son | 6-75, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Mataro - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Gurb - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Noah Lopez | 6-4, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Valldoreix - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Kashiwa - tvrdý | ||||
07.04.23 čtvrtfinále | vs. Renta Tokuda | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.04.23 2. kolo | vs. Yuttana Charoenphon | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Hiroyasu Ehara | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Tsukuba - tvrdý | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Tatsuma Ito | 6-1, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Las Franquesas - tvrdý | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Fajing Sun | 2-6, 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 3-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Matthias Ujvary | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
21.11.22 kvalifik. | vs. Duckhee Lee | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Yusuke Takahashi | 2-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.22 kvalifik. | vs. Shintaro Mochizuki | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Makoto Ochi | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
07.11.22 kvalifik. | vs. Mukund Sasikumar | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Naoya Komoda | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Tomoya Fujiwara | 6-76, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.22 2. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Erdem Isitan - poslední zápasy
M15 Lambermont - antuka | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Martijn Fens | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.22 kvalifik. | vs. Stijn Slump | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Ethan Cook | 1-6, 7-65, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Eupen - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Romain Faucon | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
01.06.21 2. kolo kval. | vs. Tim Heger | 4-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Sabit Suntic | 6-0, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Lukas Palovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Nino Toto | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Oscar Moraing | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Karlo Krolo | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.21 1. kolo kval. | vs. Igor Trunov | 6-2, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
15.02.21 2. kolo kval. | vs. Rimpei Kawakami | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-74, 0-6 | detail zápasu |