ZÁPAS
20.02.20 | 2. kolo | Riccardo Maiga | Michal Mikula | 6-2, 6-2 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Riccardo Maiga | Michal Mikula | |
1. podání % | 40/53 (75%) | 34/54 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 32/40 (80%) | 20/34 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/13 (38%) | 7/20 (35%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 0/6 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 27/54 (50%) | 16/53 (30%) |
Vyhrané body celkem | 64/107 (60%) | 43/107 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 4 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Riccardo Maiga | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Michal Mikula | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Riccardo Maiga | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
4-1 | Michal Mikula | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Riccardo Maiga | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
5-2 | Michal Mikula | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Riccardo Maiga | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40 | ||
1-0 | Michal Mikula | |
0-0 | ||
Riccardo Maiga | 1-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Michal Mikula | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Riccardo Maiga | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Michal Mikula | |
0-0, 15-15 | ||
Riccardo Maiga | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Michal Mikula | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Poľsko
04.03.00, 24 Let
20 631 $
04.03.00, 24 Let
20 631 $
Riccardo Maiga vs. Michal Mikula - Vzájemné zápasy
20.02.20 | 2. kolo | Riccardo Maiga | Michal Mikula | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Riccardo Maiga form & Michal Mikula form
Riccardo Maiga - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Giorgio Tabacco | 3-6, 1-3, - Riccardo Maiga - skreč | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Vitali Chvets | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Kotzen | 7-5, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
31.08.20 1. kolo kval. | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 0-6, 0-2, - Riccardo Maiga - skreč | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
07.07.20 1. kolo | vs. Jakub Paul | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.07.20 1. kolo | vs. Mischa Lanz | 7-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Lorenzo Rottoli | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. George Loffhagen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.02.20 1. kolo | vs. Manish Sureshkumar | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.20 čtvrtfinále | vs. Benjamin Pietri | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.20 2. kolo | vs. Michal Mikula | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Julien Cagnina | 6-3, 4-0, Julien Cagnina - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Omar El-Moslemany | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Chien-Hsun Lo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Boris Pokotilov | 3-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.19 čtvrtfinále | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Noah Thurner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Omar Elkadi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Frederico Gil | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25+H Oliveira - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Frederico Gil | 3-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Alexis Canter | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Emmanuel Luria | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
31.08.19 semifinále | vs. Jack Draper | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.19 čtvrtfinále | vs. Takuto Niki | 7-64, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Giorgio Ricca | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
23.08.19 čtvrtfinále | vs. Alessandro Bega | 4-6, 0-4, - Riccardo Maiga - skreč | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Gilad Tamar | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Daniel Dudockin | 6-3, 6-0 | detail zápasu |
Michal Mikula - poslední zápasy
M15 Koszalin - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Petr Brunclik | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Kirill Kivattsev | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. David Poljak | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Adam Majchrzak | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Leo Borg | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Zhan Zheng | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Maxence Beauge | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Kuan Yu Chen | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Xiaofei Wang | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Philip Florig | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Ryan Golesworthy | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.23 kvalifik. | vs. Yujiro Onuma | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Alexis Boureau | 6-73, 7-65, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Andrej Radojicic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.23 kvalifik. | vs. Sebastian Sorger | 6-4, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Leonardo Catani | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Maj Premzl | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Marco Miceli | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.23 kvalifik. | vs. Luca Fantini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Hong-Lin Fu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Martyn Pawelski | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.23 kvalifik. | vs. Edison Ambarzumjan | 6-3, 6-2 | detail zápasu |