ZÁPAS
01.09.21 | 2. kolo | Riccardo Bonadio | Federico Iannaccone | 6-2, 6-1 | Como Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Riccardo Bonadio | Federico Iannaccone | |
1. podání % | 25/46 (54%) | 24/45 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/25 (76%) | 11/24 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/21 (62%) | 6/21 (29%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 28/45 (62%) | 14/46 (30%) |
Vyhrané body celkem | 60/91 (66%) | 31/91 (34%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Federico Iannaccone | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Riccardo Bonadio | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Federico Iannaccone | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Riccardo Bonadio | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Federico Iannaccone | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Riccardo Bonadio | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Federico Iannaccone | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Riccardo Bonadio | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Federico Iannaccone | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Riccardo Bonadio | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Federico Iannaccone | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Riccardo Bonadio | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Federico Iannaccone | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Riccardo Bonadio | 4-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Federico Iannaccone | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Riccardo Bonadio vs. Federico Iannaccone - Vzájemné zápasy
01.09.21 | 2. kolo | Riccardo Bonadio | Federico Iannaccone | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Como Challenger | antuka |
Riccardo Bonadio form & Federico Iannaccone form
Riccardo Bonadio - poslední zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Daniel Masur | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Federico Bondioli | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Martin Damm | 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Pavle Marinkov | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Francisco Rocha | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Matias Franco Descotte | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Franco Agamenone | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 7-5, 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Steven Diez | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-4, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 6-710, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 4-6, 6-0, 6-74 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Lukas Neumayer | 2-6, 6-713 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Daniel Michalski | 5-7, 6-5, - Riccardo Bonadio - skreč | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Cristian Garin | 4-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Terence Atmane | 6-1, 7-5 | detail zápasu |
Federico Iannaccone - poslední zápasy
M25 Loule - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 7-67, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Nick Chappell | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Giles Hussey | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Steven Diez | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Ignasi Forcano | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Liam Gavrielides | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Noah Lopez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.24 finále | vs. Robin Bertrand | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Dali Blanch | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Jesse Flores | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.24 čtvrtfinále | vs. Egor Agafonov | 6-75, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Grigory Shebekin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Aidan Mchugh | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Jacob Fearnley | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mats Moraing | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Marcello Serafini | 0-3, - Federico Iannaccone - skreč | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
05.10.23 čtvrtfinále | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Thiemo de Bakker | 3-6, 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Pietro Marino | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
28.09.23 čtvrtfinále | vs. Federico Bondioli | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Niels Visker | 6-72, 7-64, 7-68 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-0, 6-0 | detail zápasu |