ZÁPAS
18.07.21 | 1. kolo kval. | Renzo Olivo | Nerman Fatic | 6-3, 6-1 | Umag | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Renzo Olivo | Nerman Fatic | |
1. podání % | 36/47 (77%) | 44/62 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/36 (69%) | 25/44 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/11 (64%) | 4/18 (22%) |
Vyhrané break-bally | 5/13 (38%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 33/62 (53%) | 15/47 (32%) |
Vyhrané body celkem | 65/109 (60%) | 44/109 (40%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esa | 0 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Nerman Fatic | |
0-0, 15-0 | ||
Renzo Olivo | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
1-1 | Nerman Fatic | |
0-0 | ||
Renzo Olivo | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Nerman Fatic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Renzo Olivo | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Nerman Fatic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Renzo Olivo | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Nerman Fatic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Renzo Olivo | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Nerman Fatic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Renzo Olivo | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Nerman Fatic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Renzo Olivo | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Nerman Fatic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Renzo Olivo | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Renzo Olivo vs. Nerman Fatic - Vzájemné zápasy
18.07.21 | 1. kolo kval. | Renzo Olivo | Nerman Fatic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Umag | antuka |
Renzo Olivo form & Nerman Fatic form
Renzo Olivo - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Mateus Alves | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-3, 3-6, 4-5, - Renzo Olivo - skreč | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Orlando Luz | 3-6, 1-2 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 6-2, 2-4, - Renzo Olivo - skreč | detail zápasu | |
09.03.24 čtvrtfinále | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Francisco Comesana | Francisco Comesana - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
04.02.24 kvalifik. | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Federico Coria | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Federico Coria | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Gerard Campana Lee | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Leo Borg | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Facundo Bagnis | 7-64, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Tristan Boyer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 7-64, 7-65 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Hugo Dellien | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Orlando Luz | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-2, 6-72, 6-75 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jose Statham | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Luis Jose Nakamine | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Nerman Fatic - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Franco Agamenone | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 6-75, 6-0 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Jakub Mensik | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Brandon Walkin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 2-3, - Nerman Fatic - skreč | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 semifinále | vs. Alexander Weis | 5-7, 7-610, 6-2 | detail zápasu | |
26.11.23 finále | vs. Jay Clarke | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Yanaki Milev | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
05.11.23 kvalifik. | vs. Vitaliy Sachko | 7-62, 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Lukas Klein | 7-60, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Marius Copil | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Luciano Carraro | 6-0, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Filip Duda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-72, 4-1, Felix Gill - skreč | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
20.10.23 semifinále | vs. Felix Gill | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Giovanni Fonio | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-3, - Nerman Fatic - skreč | detail zápasu |