ZÁPAS
23.02.20 | kvalifik. | Renzo Olivo | Juan Pablo Varillas | 7-65, 7-5 | Santiago | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Renzo Olivo | Juan Pablo Varillas | |
1. podání % | 60/85 (71%) | 59/76 (78%) |
Vyhrané body z 1.podání | 42/60 (70%) | 44/59 (75%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/25 (48%) | 6/17 (35%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 26/76 (34%) | 31/85 (36%) |
Vyhrané body celkem | 80/161 (50%) | 81/161 (50%) |
Dvojchyby | 7 | 1 |
Esa | 2 | 6 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Juan Pablo Varillas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Renzo Olivo | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Juan Pablo Varillas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Renzo Olivo | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Juan Pablo Varillas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Renzo Olivo | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Juan Pablo Varillas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Renzo Olivo | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Juan Pablo Varillas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Renzo Olivo | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Juan Pablo Varillas | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Renzo Olivo | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
6-6 | Juan Pablo Varillas | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Renzo Olivo | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Juan Pablo Varillas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Renzo Olivo | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Juan Pablo Varillas | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Renzo Olivo | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-4 | Juan Pablo Varillas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Renzo Olivo | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-4 | Juan Pablo Varillas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Renzo Olivo | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Juan Pablo Varillas | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Renzo Olivo | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-5 | Juan Pablo Varillas | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Renzo Olivo vs. Juan Pablo Varillas - Vzájemné zápasy
22.03.22 | 1. kolo | Juan Pablo Varillas | Renzo Olivo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Santa Cruz | antuka |
18.03.22 | čtvrtfinále | Renzo Olivo | Juan Pablo Varillas | 7-62, 2-6, 6-2 | detail zápasu | Concepcion 2 | antuka |
02.06.21 | 2. kolo | Renzo Olivo | Juan Pablo Varillas | 6-3, 7-61 | detail zápasu | Biella 7 | antuka |
16.03.21 | 1. kolo | Juan Pablo Varillas | Renzo Olivo | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | Santiago Challenger | antuka |
23.02.20 | kvalifik. | Renzo Olivo | Juan Pablo Varillas | 7-65, 7-5 | detail zápasu | Santiago | antuka |
29.10.18 | kvalifik. | Juan Pablo Varillas | Renzo Olivo | 3-6, 7-5, 4-0, Juan Pablo Varillas - skreč | detail zápasu | Guayaquil Challenger | antuka |
Renzo Olivo form & Juan Pablo Varillas form
Renzo Olivo - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Mateus Alves | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-3, 3-6, 4-5, - Renzo Olivo - skreč | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Orlando Luz | 3-6, 1-2 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
09.03.24 čtvrtfinále | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 6-2, 2-4, - Renzo Olivo - skreč | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Francisco Comesana | Francisco Comesana - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
04.02.24 kvalifik. | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Federico Coria | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Federico Coria | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Gerard Campana Lee | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Leo Borg | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Facundo Bagnis | 7-64, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Tristan Boyer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 7-64, 7-65 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Hugo Dellien | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Orlando Luz | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-2, 6-72, 6-75 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jose Statham | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Luis Jose Nakamine | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Juan Pablo Varillas - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 7-62, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 7-5, 7-60 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Gustavo Heide | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Federico Agustin Gomez | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 1-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Facundo Bagnis | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Liam Draxl | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Francesco Passaro | 7-5, 4-6, 7-66 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Orlando Luz | 6-3, 2-6, 7-63 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Paul Jubb | 3-6, 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Sebastian Baez | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 7-5, 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
04.02.24 | vs. Nicolas Jarry | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.02.24 Rubber 1 | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Cameron Norrie | 4-6, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Luciano Darderi | 7-66, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 7-64, 6-78, 6-4 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
28.10.23 1. kolo kval. | vs. Roberto Carballes Baena | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Filip Misolic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Arthur Fils | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
05.10.23 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 6-73, 6-76 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
28.09.23 1. kolo | vs. Dominic Thiem | 3-6, 6-78 | detail zápasu |