USA
12.11.96, 27 Let
121 578 $
12.11.96, 27 Let
121 578 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Slovinsko
14.02.99, 25 Let
14.02.99, 25 Let
Reese Stalder vs. Anze Arh - Vzájemné zápasy
11.05.21 | kvalifik. | Reese Stalder | Anze Arh | 7-69, 6-4 | detail zápasu | M15 Jerusalem | tvrdý |
Reese Stalder form & Anze Arh form
Reese Stalder - poslední zápasy
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Nick Hardt | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Prostejov - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Nico Hornitschek | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Decatur - tvrdý | ||||
03.08.21 1. kolo kval. | vs. Stefan Dostanic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Edwardsville - tvrdý | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Strong Kirchheimer | 6-74, 6-73 | detail zápasu | |
20.07.21 kvalifik. | vs. Jordan Parker | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
19.07.21 1. kolo kval. | vs. Mirmaksud Ismoilov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.06.21 kvalifik. | vs. Matas Vasiliauskas | - | detail zápasu | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Roi Ginat | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Andre Kock | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
04.06.21 čtvrtfinále | vs. Yuki Mochizuki | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Alexander Donski | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Yankel Zemel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Stijn Pel | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 6-3, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.05.21 2. kolo | vs. Edoardo Graziani | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
18.05.21 kvalifik. | vs. Leonardo Taddia | 6-1, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Jimmy Yang | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
13.05.21 2. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
12.05.21 1. kolo | vs. Orel Kimhi | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Anze Arh | 7-69, 6-4 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Vasilios Caripi | 2-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
04.05.21 1. kolo | vs. Orel Kimhi | 6-73, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
23.02.21 1. kolo kval. | vs. Mark Whitehouse | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
16.02.21 1. kolo kval. | vs. Alejandro Gomez | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
10.12.20 1. kolo | vs. Martin Damm | 5-2, Martin Damm - skreč | detail zápasu | |
10.12.20 2. kolo | vs. Nick Chappell | 4-6, 6-72 | detail zápasu |
Anze Arh - poslední zápasy
M25 Kiseljak - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Reese Stalder | 6-79, 4-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Jaden Weekes | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Raz Haviv | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Inbar Shiloah | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 5-7, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 6-0, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Passaro | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 1-4, - Anze Arh - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Arjun Kadhe | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Claverie | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.20 1. kolo | vs. Dusty H. Boyer | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Cayetano March | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.10.20 1. kolo | vs. Kelsey Stevenson | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Erler | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Danylo Veremeychuk | 5-7, 7-62, 8-10 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Yu Lun Xie | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Moritz Stoeger | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Luca Prevosto | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Valentin Lapalu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Halil Aydogdu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Jonathan Atwater | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Gianni Mina | 6-72, 6-1, 3-2, Gianni Mina - skreč | detail zápasu | |
14.01.20 kvalifik. | vs. Osman Torski | 6-3, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Antonio Mazzeo | 6-75, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Timothy Lim | 6-1, 6-0 | detail zápasu |