Izrael
07.01.02, 22 Let
07.01.02, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
12.12.06, 17 Let
12.12.06, 17 Let
Raz Haviv vs. Eyal Shumilov - Vzájemné zápasy
15.05.22 | 1. kolo kval. | Raz Haviv | Eyal Shumilov | 6-2, 4-6, 10-4 | detail zápasu | M15 Akko | tvrdý |
02.05.21 | 1. kolo kval. | Raz Haviv | Eyal Shumilov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | M15 Ramat | tvrdý |
Raz Haviv form & Eyal Shumilov form
Raz Haviv - poslední zápasy
M25 Herzlia - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Eyal Shyovitz | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
30.07.23 2. kolo kval. | vs. Ioannis Xilas | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Tom Sorin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Alon Elia | 2-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Amit Shamash | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Sahar Simon | 6-75, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Arslanbek Temirhanov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Eskander Guryev | 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Nikolay Nedelchev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Nicholas Mintas | 6-2, 4-0, Nicholas Mintas - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Photos Photiades (2003) | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Christos Keisidis | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 3-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Paulo Knippling | 6-2, 4-1, Paulo Knippling - skreč | detail zápasu | |
M25 Jerusalem - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Daniel Cukierman | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Afula - tvrdý | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Yair Sarouk | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.22 kvalifik. | vs. Ido Samimyan | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Zury Cohen | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Richard Biagiotti | 6-74, 6-71 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Stylianos Christodoulou | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Herzlia - tvrdý | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Yankel Zemel | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Gur Trakhtenberg | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Tom Saporta | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kfar - tvrdý | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Ben Weintraub | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.22 kvalifik. | vs. Maceo Simpson | 6-3, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 6-3, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Joshua Luck | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Gur Libal | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 6-4, 6-75, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 6-1, 5-7, 9-11 | detail zápasu |
Eyal Shumilov - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Andreas Loizas | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Joel Schwaerzler | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Herzlia - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 5-7, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
30.07.23 2. kolo kval. | vs. Attila Boros | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-3, 4-1, Amit Cohen - skreč | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Roi Ginat | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.23 kvalifik. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Alex Zuckerman | 3-6, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Trey Hilderbrand | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Yoav Levy | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jerusalem - tvrdý | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Ofer Hacohen | 6-2, 6-73, 6-10 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Zury Cohen | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Herzlia - tvrdý | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Yankel Zemel | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Ofer Hacohen | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Niv Zuckerman | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Ori Baron | 6-1, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Alon Elia | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Shahar Elrom | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Raz Haviv | 2-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Meitar - tvrdý | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Shahar Elbaz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Omer Mann | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Raz Haviv | 0-6, 1-6 | detail zápasu |