ZÁPAS
13.05.22 | čtvrtfinále | Ray Ho | Gage Brymer | 6-1, 6-4 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ray Ho | Gage Brymer | |
1. podání % | 40/61 (66%) | 29/44 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/40 (70%) | 16/29 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/21 (57%) | 7/15 (47%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 21/44 (48%) | 21/61 (34%) |
Vyhrané body celkem | 61/105 (58%) | 44/105 (42%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 5 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Gage Brymer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ray Ho | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Gage Brymer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ray Ho | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Gage Brymer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ray Ho | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Gage Brymer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Ray Ho | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Gage Brymer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ray Ho | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Gage Brymer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ray Ho | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Gage Brymer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ray Ho | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Gage Brymer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ray Ho | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Gage Brymer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ray Ho vs. Gage Brymer - Vzájemné zápasy
13.05.22 | čtvrtfinále | Ray Ho | Gage Brymer | 6-1, 6-4 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Ray Ho form & Gage Brymer form
Ray Ho - poslední zápasy
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Ryotaro Matsumura | 2-6, 1-4, - Ray Ho - skreč | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Yuki Mochizuki | 7-67, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Mattias Southcombe | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ko Suzuki | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Nishi - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Renta Tokuda | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Hayato Matsuoka | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Jiayang Dong | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Eric Vanshelboim | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Tatsuma Ito | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Qian Sun | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Luca Castelnuovo | 7-63, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Linghao Zhang | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Robert Strombachs | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Mikalai Haliak | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Toshihide Matsui | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Zhuhai Challenger - tvrdý | ||||
20.08.23 kvalifik. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Fajing Sun | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Baotou - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Zhe Li | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Sheng Tang | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Ye Cong Mo | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Jiayang Dong | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Isaac Becroft | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Yan Bai | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Zhan Zheng | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Yi Zhou | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Gage Brymer - poslední zápasy
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Makoto Ochi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Ryota Tanuma | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 1-6, 7-69, 4-1, Yuta Kawahashi - skreč | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
15.09.23 2. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 4-6, 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Thantub Suksumrarn | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Kody Pearson | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Siddhant Banthia | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Stanford Challenger - tvrdý | ||||
13.08.23 kvalifik. | vs. Nick Chappell | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.08.23 1. kolo kval. | vs. Nathan Ponwith | 1-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Southaven - tvrdý | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Keshav Chopra | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. David Saye | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Washington - tvrdý | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Juncheng Shang | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Edwardsville - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Jaimee Floyd Angele | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Newport - tráva | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Yunseong Chung | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
M15 Lakewood - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Derek Pham | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Isaiah Strode | 4-6, 7-612, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Lakewood - tvrdý | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Keegan Smith | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Jaden Weekes | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Irvine - tvrdý | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Lorenzo Claverie | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Alexander Kotzen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Los - tvrdý | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Arvid Nordquist | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Ethan Schiffman | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Palmas del - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Strong Kirchheimer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Mitchell Harper | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Rancho - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 2-6, 7-65, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Robin Bertrand | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Tiago Pereira | 3-6, 4-6 | detail zápasu |