ZÁPAS
23.06.22 | 2. kolo | Ray Ho | Erik Arutiunian | 6-1, 6-2 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ray Ho | Erik Arutiunian | |
1. podání % | 26/38 (68%) | 26/44 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/26 (88%) | 15/26 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/12 (75%) | 6/18 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 23/44 (52%) | 6/38 (16%) |
Vyhrané body celkem | 55/82 (67%) | 27/82 (33%) |
Dvojchyby | 2 | 0 |
Esa | 5 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Erik Arutiunian | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ray Ho | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Erik Arutiunian | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ray Ho | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Erik Arutiunian | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ray Ho | 4-1 | |
0-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Erik Arutiunian | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Ray Ho | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Erik Arutiunian | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ray Ho | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Erik Arutiunian | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Ray Ho | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Erik Arutiunian | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ray Ho | 5-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-2 | Erik Arutiunian | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ray Ho vs. Erik Arutiunian - Vzájemné zápasy
06.07.23 | 2. kolo | Ray Ho | Erik Arutiunian | 7-62, 6-2 | detail zápasu | M15 Tianjin | tvrdý |
23.06.22 | 2. kolo | Ray Ho | Erik Arutiunian | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Ray Ho form & Erik Arutiunian form
Ray Ho - poslední zápasy
M15 Kashiwa - tvrdý | ||||
05.04.24 čtvrtfinále | vs. Ryotaro Taguchi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Sanhui Shin | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Daiki Yoshimura | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
01.04.24 kvalifik. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-3, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Shunsuke Nakagawa | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Ryotaro Matsumura | 2-6, 1-4, - Ray Ho - skreč | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Yuki Mochizuki | 7-67, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Mattias Southcombe | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ko Suzuki | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Nishi - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Renta Tokuda | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Hayato Matsuoka | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Jiayang Dong | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Eric Vanshelboim | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Tatsuma Ito | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Qian Sun | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Luca Castelnuovo | 7-63, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Linghao Zhang | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Robert Strombachs | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Mikalai Haliak | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Toshihide Matsui | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Zhuhai Challenger - tvrdý | ||||
20.08.23 kvalifik. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Fajing Sun | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Baotou - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Zhe Li | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Sheng Tang | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Ye Cong Mo | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Erik Arutiunian - poslední zápasy
M15 Shymkent - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Denys Klok | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Fernando Cavallo | 7-66, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 5-7, 7-64, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Artur Kukasian | 6-2, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Michael Gloeckler | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Niels Visker | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Yanki Erel | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-3, 6-77, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 6-73, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Marek Gengel | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Ali Habib | 6-2, 4-6, 7-610 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-4, 3-6, 1-3, - Erik Arutiunian - skreč | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Oscar Otte | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Julian Ocleppo | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Ferri | 6-2, 6-77, 10-8 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Maurus Malgiaritta | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Vadym Ursu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Amaury Raynel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Saba Purtseladze | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 1. kolo | vs. Andrea Fiorentini | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Ivan Kazakov | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Oskar Oliver Stuchlik | 3-0, Oskar Oliver Stuchlik - skreč | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 4-6, 3-6 | detail zápasu |