ZÁPAS
21.09.20 | 1. kolo | Quentin Folliot | Pavle Daljev | 6-0, 6-1 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Quentin Folliot | 0-0 | |
1-0 | Pavle Daljev | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30 | ||
Quentin Folliot | 2-0 | |
0-0, 30-0 | ||
3-0 | Pavle Daljev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30 | ||
Quentin Folliot | 4-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30 | ||
5-0 | Pavle Daljev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Quentin Folliot | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Pavle Daljev | |
0-0 | ||
Quentin Folliot | 2-0 | |
3-0 | Pavle Daljev | |
0-0, 15-0, 15-30 | ||
Quentin Folliot | 3-1 | |
0-0, 30-0, 40-30 | ||
4-1 | Pavle Daljev | |
0-0, 15-0, 15-30, 40-30[BP] | ||
Quentin Folliot | 5-1 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
23.02.92, 32 Let
23.02.92, 32 Let
Quentin Folliot vs. Pavle Daljev - Vzájemné zápasy
21.09.20 | 1. kolo | Quentin Folliot | Pavle Daljev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | All Lower | antuka |
20.08.18 | kvalifik. | Quentin Folliot | Pavle Daljev | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Serbia F3 | antuka |
Quentin Folliot form & Pavle Daljev form
Quentin Folliot - poslední zápasy
M25 Maceio - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Mateus Alves | 2-6, 2-4, - Quentin Folliot - skreč | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Jose Pereira | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Gustavo Ribeiro De Almeida | 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Enzo Crevelaro | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Joaquim Almeida | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Dmitry Popko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Gabriel Tumasonis | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Andrea Picchione | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Alessandro Pecci | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Arthur Nagel | 6-75, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Cezar Cretu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 6-1, 1-0, Karim-Mohamed Maamoun - skreč | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-4, 1-6, 7-64 | detail zápasu | |
16.01.24 kvalifik. | vs. Mert Naci Turker | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Filip Avdeev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Maksim Shin | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Pablo Trochu | 6-3, 0-6, 2-3, - Quentin Folliot - skreč | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Kyle Edmund | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Boris Pokotilov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Paul Woerner | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Julien De Cuyper | 6-3, 2-0, Julien De Cuyper - skreč | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Viktor Jovic | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Alessandro Ragazzi | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Luka Pavlovic | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Romeo Hadzimehmedovic | Romeo Hadzimehmedovic - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Daniel Salazar Martinez | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Petr Nesterov | 1-6, 0-1, - Quentin Folliot - skreč | detail zápasu |
Pavle Daljev - poslední zápasy
M25 Zlatibor - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Mitrovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Boris Stojanovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Simone Agostini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Petar Jovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Marko Nikolic | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexandar Balj | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Iliyan Radulov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Guilherme Meale | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Antonio Massara | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Moein Taheri | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Rik Muller | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Pirot - antuka | ||||
20.09.22 kvalifik. | vs. Sasa Markovic | 6-72, 6-2, 2-10 | detail zápasu | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Vasiliy Kichigin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Matej Galik | 6-2, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Nik Mikovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Jan Kupcic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Luca Tomasetto | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Goran Zivotic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 0-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Nikolay Nedelchev | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Budva - antuka | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Daisuke Sumizawa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Marko Maric | 6-2, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Maxim Zhukov | 0-6, 3-6 | detail zápasu |