ZÁPAS
24.11.21 | 1. kolo | Preston Brown | Mika Lipp | 6-2, 6-0 | M15 Heraklion | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Preston Brown | Mika Lipp | |
1. podání % | 21/37 (57%) | 30/50 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/21 (90%) | 15/30 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/16 (63%) | 7/20 (35%) |
Vyhrané body z returnu | 28/50 (56%) | 8/37 (22%) |
Vyhrané body celkem | 57/87 (66%) | 30/87 (34%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa | 4 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Preston Brown | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Mika Lipp | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Preston Brown | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Mika Lipp | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Preston Brown | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Mika Lipp | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Preston Brown | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Mika Lipp | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Preston Brown | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Mika Lipp | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Preston Brown | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Mika Lipp | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Preston Brown | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Mika Lipp | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
10.10.03, 20 Let
10.10.03, 20 Let
Preston Brown vs. Mika Lipp - Vzájemné zápasy
24.11.21 | 1. kolo | Preston Brown | Mika Lipp | 6-2, 6-0 | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
Preston Brown form & Mika Lipp form
Preston Brown - poslední zápasy
Merida Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Gerard Campana Lee | 7-61, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.03.24 kvalifik. | vs. Keenan Mayo | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 6-3, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Max Houkes | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Lawrence Bataljin | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Parikshit Somani | 6-74, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
Delray Beach - tvrdý | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Patrick Maloney | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Ozan Baris | Ozan Baris - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Andres Andrade | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Jorge Cavero | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Jared Thompkins | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Mikel Anderson | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Calum Puttergill | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Papamoa - tvrdý | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Andre Szilvassy | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
19.12.23 2. kolo | vs. Isaac Becroft | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Wellington - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Isaac Becroft | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Pedro Araujo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Alec Deckers | 7-66, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Pedro Araujo | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Belem - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Justin Roberts | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Pittsburgh - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. A.j. Catanzariti | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rochester - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. A.j. Catanzariti | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Jody Maginley | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Laval - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Justin Roberts | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Medellin Challenger - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Hoyos | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Mika Lipp - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Ioan Alexandru Chirita | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. S Mert Ozdemir | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Lukas Rohseano | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 4-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Tim Handel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.24 kvalifik. | vs. Attila Boros | 6-4, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Samuele Pieri | 6-74, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Matteo Rozo Torres | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Franco Agamenone | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Jeremy Taylor | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Raul De La Vega | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Razvan Baiant | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. George Lazarov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Nielsen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Yuchen Pan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Filippo Mazzola | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Francesco Liucci | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Tommaso Schold | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Kai Lemstra | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Michael Shaw | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Sam Bakker | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Jannik Maute | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 kvalifik. | vs. Christopher Patzanovsky | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Torben Steinorth | 4-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Tom Gentzsch | 4-6, 6-1, 6-76 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Albert Saar | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Hazem Naow | 5-7, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Taym Alazmeh | 2-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu |