ZÁPAS
24.10.21 | 1. kolo kval. | Pijus Vaitiekunas | Roland Stuurman | 6-2, 6-2 | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Litva
27.02.03, 21 Let
27.02.03, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
06.06.99, 24 Let
10 047 $
06.06.99, 24 Let
10 047 $
Pijus Vaitiekunas vs. Roland Stuurman - Vzájemné zápasy
24.10.21 | 1. kolo kval. | Pijus Vaitiekunas | Roland Stuurman | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Pijus Vaitiekunas form & Roland Stuurman form
Pijus Vaitiekunas - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Florian Broska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Nicolo Consonni | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Hugo Sanz Muela | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Francesco Liucci | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Dani Lopez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Alessandro Beconi | 5-7, 6-2, 14-12 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Francesco Liucci | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-4, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Giorgio Ricca | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Leonardo Iemmi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Luka Bojicic Ono | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Clement Tabur | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Filippo Giovannini | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Siim Troost | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Paul Ender | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Trochu | 3-6, 7-66, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Jan Kupcic | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Twan Van Zijl | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Tadeusz Michalowski | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Philip Hjorth | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 2-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Sebastiao Vilas | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Arthur Bonnaud | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Ronetto Van Tilburg | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Max Randerath | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Koszalin - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Federico Marchetti | 5-7, 6-4, 7-10 | detail zápasu |
Roland Stuurman - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Tauheed Browning | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Daniel De Jonge | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Philip Hjorth | 6-2, Philip Hjorth - skreč | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Romain Faucon | 6-4, 5-5, Romain Faucon - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ahmed Mouhan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Gleb Sakharov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Pietro Mugelli | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Milos Karol | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Mousa Alkotop | 6-3, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Raul De La Vega | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Lucca Pinto | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Aleksander Chayka | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Luc Fomba | 6-72, 7-66, 10-7 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Brown | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Samuel Puskar | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Gianluca Carlini | 6-2, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Alaa Trifi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Fabien Salle | 3-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Noah Perfetti | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Zhengyu Sun | 6-2, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Petr Brunclik | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Leo Matthysen | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Farhan Amiri | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Maxime Dubouch | 2-6, 7-60, 14-12 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Nikola Basic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Omar Knani | 1-1, Omar Knani - skreč | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Ronetto Van Tilburg | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Justin Roberts | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu |