ZÁPAS
08.03.20 | 1. kolo kval. | Pietro Marino | Sabit Suntic | 6-3, 7-5 | M15 Heraklion | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
17.11.00, 23 Let
17.11.00, 23 Let
Pietro Marino vs. Sabit Suntic - Vzájemné zápasy
08.03.20 | 1. kolo kval. | Pietro Marino | Sabit Suntic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
Pietro Marino form & Sabit Suntic form
Pietro Marino - poslední zápasy
M15 Dubrovnik - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 6-74, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Salvatore Caruso | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Peter Heller | 5-7, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Oleksandr Ovcharenko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Simone Agostini | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Emil Rast | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Tommaso Schold | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Hernan Oivas Quiroz | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Gian Marco Moroni | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Christian Carassai | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 San - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Mariano Tammaro | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Filippo Giovannini | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. David Loccisano | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 7-64, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Nicola Rispoli | 3-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Giovanni Calvano | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Mura | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Federico Iannaccone | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Vito Dell'Elba | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Mattia Ricci | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Dax Donders | 5-7, 6-70 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Alessandro Cortegiani | 3-6, 6-0, 10-4 | detail zápasu |
Sabit Suntic - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Niccolo Baroni | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Alec Deckers | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Vincent Jonah Strauch | 2-6, 0-3, - Sabit Suntic - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.12.21 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 7-65, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
08.12.21 1. kolo | vs. Adrian Arcon | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.21 kvalifik. | vs. Antoine Vincent | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Maceo Simpson | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Maxence Rivet | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Charlelie Cosnet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Shiva Swaroop | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.21 kvalifik. | vs. Luca Sanchez | 7-63, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Bastian Alonso Utreras Santander | 4-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Nishad Kalluri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Mateo Nicolas Martinez | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.10.21 kvalifik. | vs. Christian Kuehne | 5-7, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Ankit Chopra | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Tomas Merino Marcenaro | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
28.09.21 kvalifik. | vs. Luca Castagnola | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Bojan Radoman | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Fidan Agushi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Roko Horvat | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Daniil Savelev | 5-7, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Rana-Roop Singh Bhullar | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Danijal Muminovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Andreja Petrovic | 5-7, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Erdem Isitan | 0-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Drazen Petrovic | 3-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.04.21 1. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 0-6, 1-6 | detail zápasu |